В гості до Ірини
 Салати - Сторінка 5 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Тут можна поділитися гарним рецептом. » Салати (різні смачні салатики)
Салати
ir71Дата: Субота, 08/05/2010, 18:54 | Сообщение # 61
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Зеенфельдер)
400г вареного курячого філе 5 яєць варених 2 банана....

Зеенфельдер, о це щось!Цікаво як то з бананом смак салату?Може справді варто спробувати ризикнути і таке приготовити.Дякую за рецепт!


 
ir71Дата: Субота, 08/05/2010, 19:09 | Сообщение # 62
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
У мене на весні майже всі салати з добавленням черемші.Це дуже корисна зелень на початку весни.Тому при першій ж можливості,обовязково спробуй.

 
ЗеенфельдерДата: Субота, 08/05/2010, 20:59 | Сообщение # 63
Зеенфельдер
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 24
Статус: Offline
А я з черемшою я готую такий салатик: опеньки мариновані (домашні) - 0,5л баночка, великий пучок черемши, 3 варених яйця. Заправляю майонезом або яблучним оцтом з олією. Інколи замість черемші даю порей.

Мене звати Яна
 
ir71Дата: Субота, 08/05/2010, 22:55 | Сообщение # 64
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Яно,цікавенький салат.От тільки важко мені уявити що мариновані опеньки можна майонезом заправити.Вони ж трохи липкі і тягнуться,хіба що дуже добре промити(як на мене то смак міняється у промитих)А ось якщо олією то напевно те що треба.Я собі спробую такий салатик.Дякую за рецепт!

 
ЗеенфельдерДата: Неділя, 09/05/2010, 15:33 | Сообщение # 65
Зеенфельдер
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 24
Статус: Offline
Ірино, я викладаю зі слоїка опеньки в сито, вони стікають, а потім заправляю майонезом - в мене чоловік їсть салати тільки з майонезом, а я з олією кукурудзяною та оцтом яблучним. Такий салат роблю ще й з білих маленьких маринованих грибочків.

Мене звати Яна
 
нeмаєтакоїДата: Неділя, 09/05/2010, 19:25 | Сообщение # 66
Группа: Видалені





Дівчата , тут таку смакоту виклали і написали. friends
 
ЗеенфельдерДата: Понеділок, 10/05/2010, 12:08 | Сообщение # 67
Зеенфельдер
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 24
Статус: Offline
Салат "Ганна": нарізати вузенькою соломкою варені гриби (з лісовими смачніше), варену ковбаску та копчену (в однаковій кількості), білки яєць варених, твердий сир та додати півкільця маринованої цибульки, заправити майонезом.

Жовтки, що лишилися додаємо до салату "Христина": великими кубіками нарізаємо почищену варену картопельку в мундирах, варену моркву, свіжий болгарський перець різних кольорів, мариновані огірочки, а заправляємо майонезом розтертим з жовтками. Пропорцій не вказую - кожна господиня робить на свій смак.

Ще такий салатик "Фасолька": варена дрібна біла фасолька, квашені огірочки та часник порізати дрібненькими кубіками, можна додати трішки вареної моркви, заправити олією з оцтом або майонезом - смачно в обох випадках.

Мій улюблений салат з баклажанів: баклажани почистити, порізати вздовж тоненькими полосками та посолити, лишити на 30 хв, промити, запекти в духовці або зварити у підсоленій воді (можна додати бульонний кубік), остудити, нарізати соломкою (поперек полосок), змішати з вареною морквою (також соломкою) та часником дрібно порізаним, майонезом заправити. За смаком - гриби.


Мене звати Яна
 
нeмаєтакоїДата: Понеділок, 10/05/2010, 13:00 | Сообщение # 68
Группа: Видалені





Яна дякую за цікаві салати, буду пробувати. friends
 
ir71Дата: Понеділок, 10/05/2010, 13:49 | Сообщение # 69
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Яночко,щиро дякую за свіжі рецепти салатів.Обовязково вони будуть приготовлені.

 
ЗеенфельдерДата: Понеділок, 10/05/2010, 19:50 | Сообщение # 70
Зеенфельдер
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 24
Статус: Offline
Щось мене від пляцків на салатики потягнуло... Пропоную до вашої уваги коктейльні салатики
Салат-коктейль з лососем:
Філе лосося (не дуже солоного) нарізати тонкими прозорими смужками, білі мариновані грибочки (можна шампіньйони маленькі) - на чотири частинки, яблука та серединку апельсина - кубіками, помідори - кружочками, огірки почистити від шкірки та нарізати " куточками" (кожний огірок ріжеться на 4 частини, а потім ломтіками). В широкі бокали викласти листик салату, на нього огірки та лосося, зверху яблоки та апельсин, залити 2-3 ложками майонезу, на край бокала повісити кільце помідора, яке надрізане до половини. Кріп або базілік (фіолетовий дуже гарно виглядає) - за бажанням прикрасити листочками.
Салат-коктейль з курки:
Відварене чи копчене мясо курки, яблука, корінь салери, мигдаль або фісташки. Все крім горіхів порізати соломкою дрібненькою, викласти в креманку. Приготувати соус: вершки змішати з майонезом, додати кріп свіжий порізаний, перець, сіль. Зверху посипати горіхами.
Салат-коктейль з креветками:
Варений розсипчатий рис, варені яйця, варені креветки, консервований зелений горошок, мариновані грибочки - залити майонезом, прикрасити квіткою з помідора та долькою лимона на край бокала. Все викладати шарами в бокал - вигладає дуже ефектно.


Мене звати Яна
 
ir71Дата: Понеділок, 10/05/2010, 20:32 | Сообщение # 71
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Яна ти вирішила нас розбалувати biggrin (це жарт)Я вже й незнаю як дякувати що підкидаєш нам свіжі рецепти.Я вже кілька салатиків собі переписала.Дякую,Яночко!



 
ЗеенфельдерДата: Понеділок, 10/05/2010, 20:39 | Сообщение # 72
Зеенфельдер
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 24
Статус: Offline
smile Та то я ще трохи стидаюсь... wink

Мене звати Яна
 
tavtorДата: Субота, 29/05/2010, 00:59 | Сообщение # 73
tavtor
набираюсь досвіду
Группа: Відвідувач
Сообщений: 16
Статус: Offline
Салат-рулет ШУБА

2 середніх буряка варених-терти на малій тертці
2середні моркви варені-терти на малій тертці
2 середні картоплі варені-терти на грубій тертці
100 гр вершкового сиру
1 великий оселедець-порізати кубіками
5 гр желатину-замочити у холодній воді\дати набухнути\.тоді на водяній бані розпустити\не кипятити\дати охолонути івимішати з1 пачкою майонезу
1 цибуля-замаринувати вода=оцет
зелень кропу.петрушки-посікти

беремо харчову плівку=і слоями викладаемо прямокутник
зелень.
буряк+2-3 лож майонезу
бульба+майонез
сир
морква+майонез
по середині моркви викладаемо рядочком оселедець+цибуля
і скручуемо в рулет.ставимо у холодильник на пару годин для застигання.
смачного фото не мое

Прикрепления: 4961459.jpg (5.7 Kb)


Я Оля!
 
ОляДата: Субота, 29/05/2010, 07:37 | Сообщение # 74
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Quote (tavtor)
Салат-рулет ШУБА

Дуже цікавий і оригінальний рецепт Шуби. smile Tavtor, дякую за гарну ідею! Хочу тільки одне порадити і для цього рулета, і для Шуби на тарілці. Я тепер майонез між шарами не мащу, а роблю майонезну густу сіточку з кондитерського мішка з тоненькою насадкою. Дуже гарно виглядаєю. І Шуба виходить така не забита, а пухнаста. Спробуйте! smile

Додано (29.05.2010, 07:37)
---------------------------------------------

Quote (Зеенфельдер)
Пропоную до вашої уваги коктейльні салатики

Дуже оригінальні ідеї для подавання салатиків. smile Але то на вибраних гостей. Бо старше покоління - совдепія. biggrin Того не дуже розуміють. Подавай їм в салатницях і то дуже консервативні рецепти. Де є м"ясо, чи риба і змішане з фруктами, то мій брат то називає кулінарним збоченням. Совок, одним словом! biggrin
Я ж все люблю пробувати.

 
Яринка-1Дата: Неділя, 30/05/2010, 11:41 | Сообщение # 75
Яринка-1
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 658
Статус: Offline
Quote (tavtor)
Салат-рулет ШУБА

Робила я такий рулет, вигляд має дуже гарний,на столі гарно,але на смак ,то тільки на любителя,мені не сподобався із- за желатина
Quote (Оля)
а роблю майонезну густу сіточку з кондитерського мішка з тоненькою насадкою. Дуже гарно виглядаєю. І Шуба виходить така не забита, а пухнаста. Спробуйте!

Дякую,Олю
 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Тут можна поділитися гарним рецептом. » Салати (різні смачні салатики)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024