В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо - Сторінка 56 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо
ir71Дата: Вівторок, 29/11/2011, 16:11 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Любі дівчата!Якщо ми вже поміняли назву нашої звичної теми,то прошу звернути увагу на назву"Обговорюємо,критикуємо".Давайте будемо обєктивними і справді перейдемо на обговорення.Знаю що приємно чути гарні слова в адресу твоєї роботи і це ніхто не відміняв,але повірте моєму досвіду ,критика дуже допомагає виправляти помилки.Тому без образ і гніву,працюємо,творимо і звертаємо увагу на чужі та свої помилки і виправляємося.
Всім натхнення та творчих успіхів!


 
masikДата: Неділя, 22/01/2012, 13:33 | Сообщение # 826
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
Зоряна9810, дуже милий тортик.
Poetka, класна сорочка.
Леся, і знову краса.
оксанка, тортики все кращі і кращі.
Дівчатка ви молодчинки!!!!!!!
 
Зоряна9810Дата: Неділя, 22/01/2012, 14:23 | Сообщение # 827
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (оксанка)
Дівчатонька в мене бум подарункових тортів...Запрошую для обговорення.

Оксанко я теж починала з подарункових тортів .... та що тут обговорювати, тортик гарненький , рівненький, боки придумано гарно! Твої старання на лице! Впевнена іменнинику сподобається!


 
PocяДата: Неділя, 22/01/2012, 17:09 | Сообщение # 828
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Оксанко, але ж Ти робиш успіхи не по днях а по часах! Сууууупер! А ангелика як робила? thumb thumb thumb

 
masikДата: Неділя, 22/01/2012, 17:37 | Сообщение # 829
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
А я на машині
 
ir71Дата: Неділя, 22/01/2012, 19:41 | Сообщение # 830
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (оксанка)
Ну нічого не лізло в голову як то ту футбольну тематику пов’язати


Оксано тортик чудо!!!!Але якщо ти хотіла з футболом повязати,то треба було зробити зверху поле з малим мячиком,замість ангелика і все було б в тему.Але всерівно тортик прекрасний!

Quote (masik)
А я на машин


Ой відчуваю яку ти швидкість розігнала...Гарна тачка!!!


 
ЛесяДата: Неділя, 22/01/2012, 20:53 | Сообщение # 831
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Марянко!!!Оксанко!!!!!!!!!!!!! Ваші тортик прекрасні!!!Молодці!!!Так тримати і розвиватися ще краще!!!!!!!!!!!!

 
оксанкаДата: Неділя, 22/01/2012, 22:36 | Сообщение # 832
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
masik, дякую..твоя машинка чудова!!!!!!!!
Зоряна9810, ir71, Леся, дяяяяяяяяяяяяяяякую Вам мої вчительки!!!!!!!!!!!!!! wink hearts hearts hearts

Quote (Pocя)
А ангелика як робила?

love силіконовим молдом...Нелю Вам теж дякую!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 
IraДата: Неділя, 22/01/2012, 22:53 | Сообщение # 833
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Ну нарешті і я повернлася в сімю biggrin biggrin biggrin Скажу вам що довгенько сиділа поки переглянула всі шедеври.
Дівчата ви всі молодці просто не вистачає слів щоб похвалити всі ваші таланти happy happy happy Натхнення вам і нових шедеврів!!!!!
А до мене лиш тепер вернувся мій фотік тому тільки зараз покажу що пекла до нового року(то анікдот скоро паска а у мене новий ріу biggrin biggrin biggrin 0



 
masikДата: Понеділок, 23/01/2012, 01:20 | Сообщение # 834
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
Ira, дуже гарні торти happy
 
irusykДата: Понеділок, 23/01/2012, 13:28 | Сообщение # 835
повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 324
Статус: Offline
Леся,
Quote (Леся)
І вже звичний з бантом
торт хоч і звичний, та все одно дуже гарний, такий акуратний... ну а бант як завжди на відмінно!!!!

доречі, бант треба наперед заготовляти щоб засох??? бо так вже він правдиво виглядає!!!)))

ну а капелюшок... просто нема слів... наче намальований!!! молодець!!!

оксанка, непоганий тортик, лише зверху дещо скучний... чи то колір не вдалий!!!!може треба було щось ще додати зверху???

Ira, гарні новорічні тортики

clap :clap:

masik, крута тачка.... такі гарні і яскраві кольори, вся така рівненька, що аж нема до чого придертись!!! biggrin biggrin biggrin biggrin




Сообщение отредактировал irusyk - Понеділок, 23/01/2012, 13:32
 
ромашкаДата: Понеділок, 23/01/2012, 13:50 | Сообщение # 836
ромашка
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 604
Статус: Offline
От нарештi i я до Вас приедналася!!! Тут така краса, що й очi можна забути!!! Всi тортики просто чудо. Молодчинки дiвчата!!!
 
мамцяДата: Понеділок, 23/01/2012, 19:31 | Сообщение # 837
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
masik, торт-суперррр!!! Зоряна9810, гарний, ніжний тортик! Як ти робила цю текстуру?Ти пройшлась по мастиці на столі, чи вже на торті, чи ти просто не розгладжувати утюжком торт? Poetka, тортик вийшов дуже вдалим!!! Леся, твій капелюшок просто бомба! оксанка, торт гарний вийшов, але мені щось там ще бракує... Ira, ого скільки новорічних понавикладала...всі дуже гарні! masik, гарна тачка!

Оксана Я.
 
Зоряна9810Дата: Понеділок, 23/01/2012, 19:41 | Сообщение # 838
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (мамця)
Ти пройшлась по мастиці на столі, чи вже на торті, чи ти просто не розгладжувати утюжком торт?

я пройшлась скалкою по мастиці на столі, а потім розгладила утюжком на ториику і все...структура залишилася...


 
мамцяДата: Понеділок, 23/01/2012, 20:56 | Сообщение # 839
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
Quote (Зоряна9810)

я пройшлась скалкою по мастиці на столі, а потім розгладила утюжком на ториику і все...структура залишилася...

я теж так робила, але текстура в мене розпрасувалась Ось чергова ляля Щось той радикал страшенно глючить вже другий день не можу ніц загрузити


Оксана Я.
 
НаталонькаДата: Понеділок, 23/01/2012, 21:14 | Сообщение # 840
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Леся, який капелюшок, просто диво, супер ідея.
оксанка, гарний торт зі смаком оформлений.
masik, Маквін гарний яскрвий, щойно з траси.
Ira, теж не з пустими руками і мастичні торти і кремові. Гарні фігурки сніговичків і санчата такі милі.
мамця, ляля така ніжна дівчача. Пасує лялі і колір і фасон плаття.
Покажу вам мого ну дуже скромного тортика. Ходила за куму тож мала нагоду попрактикуватися у тортоприкрашанні. Критикуйте, пропонуйте, радьте. [size=12]



Uploaded with ImageShack.us
 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024