В гості до Ірини
 Айсінг - Сторінка 2 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Айсінг (Білкова маса для розмалювки прикрас на торти)
Айсінг
нeмаєтакоїДата: Четвер, 27/05/2010, 13:26 | Сообщение # 16
Группа: Видалені





Ми вже скучили за тобою.Думала ти залишила нас. happy Так що виздоровлюй набирайся сили і показуй нам свою КРАСУ.
А тортик Оля тортик дуже гарний. Такий ніжний, гарно оформлений. Поділися будь-ласка рецептом айсінга. Дякую.
 
ОляДата: Четвер, 27/05/2010, 18:44 | Сообщение # 17
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Quote (ir71)
Оля,ми дуже заскучили за тобою . Я вже думала що напевно чимось тебе образили і ти від нас пішла cry А ти виявляєшся ростеш!!!!Це прекрасно що ти на курсах,багато чого навчишся.Тортик чудовий,прекрашений гарно.Звичайно у вас там за кордоном зовсім все по іншому,і є чого повчитися.Я коли б у нас побачила такий торт то швидше за подумала що це прикрашено масляним кремом.Може як будеш мати час і бажання напишеш нам про цей свій рецепт айсінгу. cake flowers

Іруся, вітаю тебе окремо ще. Я теж за вами заскучила. А ображатися не мала чого, що ти? surprised Просто тяжкий період в бізнесі, відкрився ще один руский великий магазин біля нас. Треба було, та і зараз ще не спав напряг, щоби лишитися конкурентноспосібними. Гаруємо з ранку до ночі. Найманих робітників не маємо, бо дві останні продавщиці пішли через те, що крали. Кухонну мала дуже файну останню, але та захворіла важко і працювати не може більше. От ми все і самі тягнемо з чоловіком. sad І два хлопці наші трохи помагають. А на мені найбільше. Бо я продавець, і бухгалтер, і на замовленнях, і повар, і кондитер... sad Так що не те, що до форуму часу не було, виспатися нема часу. sad
А на курси мене підбила одна моя знайома, за що їй дякую. І чоловік підтримав, бо зрозумів, що наші торти будуть іти ще краще, коли будуть красиво прикрашені. І добре, що я пішла. Багато чого нового навчилася, придбала багато нових дрібниць, які дуже помічні на прикрашання. smile

 
ОляДата: Четвер, 27/05/2010, 19:04 | Сообщение # 18
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Quote (мамця)
Торт просто класний. surprised Оля а де такі курси є?Скільки вони коштують, скільки тривають?

Такі курси у нас в Америці. smile Є звичайно при коледжах дорогі, але цей виявляється є при магазині Michael's Craft & Decoration. Ось гляньте на нього, що в ньому є. Якщо цей сайт дозволить посилання.

http://www.michaels.com/bakeware

Заняття у нас було раз в тиждень, в середу ввечері з 6:30 до 9:00. Чотири рази на місяць. Ми там нічого не пекли. Все мали приносити готове вдома спечене. Тортики для прикрашання, мафінги. Айсінг теж мав вже бути готовим і пофарбованим. smile В класі ми тільки вчилися прикрашати. За начання платили просто копійки. За цілий курс зі знижкою 17 доларів. smile Але я думаю, що то задумано просто, щоби людей затягнути дешевою ціною, а потім ж треба в тому магазині купувати всі причандали. smile biggrin Хоча нам вчителька щоразу давала купони на 50% знижки, то ми і на тому вигравали. Я багато вже дечого мала, а чого накупила, що треба було. Але теж не так вже й стратила. За два курси всього разом десь витратила 100 доларів на причандали.
Ось така в мене книжка для першого курсу.

Прикрепления: 1806043.jpg (21.0 Kb)
 
ОляДата: Четвер, 27/05/2010, 19:50 | Сообщение # 19
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Quote (котяра)
Поділися будь-ласка рецептом айсінга. Дякую.

Таню, нема проблем! Поділюся! Але не знаю, чи у вас є то все, що йде до того айсінгу. sad

Ось ще книжка на мій другий курс. smile

Додано (27.05.2010, 19:37)
---------------------------------------------
Перший айсінг ми робили для прикрашання країв торта, різних простих квіточок, бантиків, листочків, написів на торті, обмащування торта зверху і збоків, навіть вони той айсінг дають просто як крем в середину. Цей айсінг робиться різних кольорів.
Він називається Buttercream Icing.[color=blue]

Щоби вийшло три чашки такого айсінгу даємо:

1 чашку білого vegetable shortening.
1 чайну ложечку ванільного, чи мигдального, чи масляного рідкого запаху
2 столові ложки води, або молока
1 фунт цукрової пудри
1 столову ложку meringue powder
щіпку солі

І то все взбивається міксером. Твердої консистенції для квітів, як розочок , солодкого горошку наприклад залишається так, для середньої додається 1 чайна ложка води на кожну чашку і використовується для зірочок, фігурок, країв, квіточок і листочків, що лежать просто, а для рідкої консистенції додається 2 чайні ложки води на кожну чашку айсінгу і робиться ним написи, гілочки для квітів, листочки і обмащується сам торт.

От ті складники, що англійськими буквами, не знаю, чи у вас є. Перше, vegetable shortening, то таке виглядає, як смалець. Я раніше використовувала його тільки, щоби бляшки змащувати. smile А тепер роблю айсінг.
Друге - то такий порошок. Ось він тут. Чим замінювати - не знаю. А може вже і у вас є.

http://www.michaels.com/art....nnelid=

Додано (27.05.2010, 19:50)
---------------------------------------------
Більше, дівчатка, напишу пізніше, бо жену, як завжди, на роботу. sad

Прикрепления: 5423323.jpg (21.4 Kb)
 
нeмаєтакоїДата: Четвер, 27/05/2010, 19:58 | Сообщение # 20
Группа: Видалені





Оля дякую за відповідь. До твого айсінгу такі потрібні інградієнти що врядлі в нас їх можна знайти.
 
ir71Дата: Четвер, 27/05/2010, 20:12 | Сообщение # 21
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Оля)
От ми все і самі тягнемо з чоловіком.

Олюня,вірю що то важка праця і справді тобі співчуваю,але зараз таке життя,щоб щось у житті мати треба працювати.Але як у тебе зявиться вільна хвилинка то заходи,ми тобі завжди раді і справді скучаємо за спілкуванням,за твоїми чудесними рецептами тортиків та страв.
Велике дякую за рецепт айсінгу,але і справді як Таня підмітила,у нас таких компонентів не має.Та всерівно дякуємо,що поділилася рецептом.

Quote (Оля)
І чоловік підтримав, бо зрозумів, що наші торти будуть іти ще краще, коли будуть красиво прикрашені. І добре, що я пішла. Багато чого нового навчилася, придбала багато нових дрібниць, які дуже помічні на прикрашання.

Хороший у тебе чоловік,бо не кожний зрозуміє.Хоча мій мене такох підтримує і ніколи не шкодує якщо я собі щось купляю з причандалів для прикрашання тортів.Теж хотіла б на такі курси піти і чогось навчитися.Та у нас такого не має,а якщо щось і є то лише по прикрашанню страв,а не тортів.
Оля ти МОЛОДЕЦЬ!!!!!


 
ОляДата: П`ятниця, 28/05/2010, 02:51 | Сообщение # 22
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Quote (котяра)
Оля дякую за відповідь. До твого айсінгу такі потрібні інградієнти що врядлі в нас їх можна знайти.

Ага. Я так і підозрювала, що у вас ще того всього може не бути. sad Хоча зараз он вичитала, що той meringue powder заміняє білки. То може можна просто білки взбивати замість нього. surprised Через два тижні буду на наступному курсі, то спитаю вчительку, чи можна. А ще запитаю, чим можна замінити vegetable shortening. Правда, мені добрі і ті складники, бо той vegetable shortening порівняно дешевий, так що айсінг виходить дуже недорогий.
А от ще інший айсінг Royal Icing, то там тільки іде цукрова пудра, трошки води і той meringue powder . З нього робляться всі оті квіти, що в мене на торті. Трояндочки, правда, можна робити з обох айсінгів. Я так боялася робити трояндочку, а виявилося, що тільки відразу складно, поки руку не наб"єш. smile

Додано (28.05.2010, 02:51)
---------------------------------------------

Quote (ir71)
Теж хотіла б на такі курси піти і чогось навчитися.Та у нас такого не має,а якщо щось і є то лише по прикрашанню страв,а не тортів.

Іра, ти вже сама можеш відкривати курси по прикрашанню мастикою. smile От і розпочнеш, будеш піонером у тій справі. smile
До речі, наш наступний курс буде fondant & gum paste. smile Котре з них ближче до мастики з маршмелоу буду вже тоді знати, бо зараз не розумію різниці.

Quote (ir71)
Оля ти МОЛОДЕЦЬ!!!!!

Дякую, Іруся! Життя заставляє бути і в 50 молодцем, як хочеш якось вижити. biggrin

 
мамцяДата: Четвер, 17/06/2010, 21:37 | Сообщение # 23
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
Дівчата признавайтесь хто і як робить прикраси з айсінгу? Хотіла б навчитись, пробувала робити, засохли гарно, але я як рушила то вони поламались, як прикраси переносити на торт?Навчіть будь-ласка.

Оксана Я.
 
ir71Дата: П`ятниця, 18/06/2010, 20:05 | Сообщение # 24
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Оксано по-перше вироби з айсінгу треба викладати на змащений маслом або олією пергаментний папір а коли висохнуть то з допомогою шорокого ножа або лопатки акуратно по трохи переносити на торт.В перший раз завжди ломиться а потім будеш робити це з легкістю

 
мамцяДата: П`ятниця, 02/07/2010, 15:55 | Сообщение # 25
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
Іра, а можна малювати айсінгом вже по готовому торті, і де тоді його тримати, щоб айсінг засох?

Оксана Я.
 
ir71Дата: П`ятниця, 02/07/2010, 19:30 | Сообщение # 26
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Оксано,айсінг і в холодильнику висохне.Він сохне на повітрі.

 
ОляДата: Субота, 07/08/2010, 10:44 | Сообщение # 27
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Quote (мамця)
Дівчата признавайтесь хто і як робить прикраси з айсінгу? Хотіла б навчитись, пробувала робити, засохли гарно, але я як рушила то вони поламались, як прикраси переносити на торт?Навчіть будь-ласка.

Тільки зараз побачила це запитання. Оксанко, квіти з айсінгу ми робили на пергаментному папері. На ньому і сушили. Довго треба сушити. Навіть пару днів. Тоді легко злітає з паперу і не ломиться. Щоби квіти гарно вигладали на торті, требі їх не просто ляпнути на торт, а з мішечка видусити теж трохи айсінгу рідкого на низ квітки і тоді причепляти до торта.

Quote (мамця)
Іра, а можна малювати айсінгом вже по готовому торті, і де тоді його тримати, щоб айсінг засох?

Можна малювати, чому ні? Тільки торт теж має бути затягнений айсінгом. Додати трохи води до айсінгу, щоби він був рідшим і гарно торт обмащувався. І айсінг зверху не мусить сохнути. Нащо? Його ж тоді не вкусиш! Прикрашений айсінгом торт добре стоїть в холодильнику.
А взагалі, з айсінгом краще працювати, ніж з кремом. І його можна собі наготувати заздалегіть. Тільки тримати в щільно закритих баночках, а ще зверху в целофановому мішку.

 
мамцяДата: Вівторок, 10/08/2010, 15:34 | Сообщение # 28
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
Дякую дівчата.Пробувала зробити метелика з піднятими крильцями,малювала по файлі, в який вставила малюнок.Коли припідняла крильця, він в мене стікся.Певне був рідкий.Зробіть якось хтось МК по айсінгу, будь- ласка.

Оксана Я.
 
оксанкаДата: Вівторок, 10/08/2010, 22:14 | Сообщение # 29
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Оля, Це справді краса!!! Поділись рецептом! biggrin :D biggrin



Сообщение отредактировал оксанка - Вівторок, 10/08/2010, 22:15
 
MartaДата: Понеділок, 20/12/2010, 19:49 | Сообщение # 30
кулінар
Группа: Своя людина
Сообщений: 75
Статус: Offline
Я тут в інтернеті знайшла як зробити з айсінгу елементарну ялиночку,може комусь пригодиться на свята:

Або додати фарбника і виходять ось такі ялиночки

Прикрепления: 1112031.jpg (63.9 Kb) · 1924071.jpg (71.4 Kb) · 4341246.jpg (60.3 Kb) · 8270641.jpg (35.2 Kb)
 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Айсінг (Білкова маса для розмалювки прикрас на торти)
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024