В гості до Ірини
 ДІЄТА!!! - Сторінка 3 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Я-Жінка » Жіноча тема » ДІЄТА!!! (тут можна ділитись різними дієтами і способами похудання.)
ДІЄТА!!!
ir71Дата: Середа, 25/01/2012, 22:10 | Сообщение # 31
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (irusyk)
дуже легко себе почуваю))

Молодець!Я рада що ти тримаєшся,так і продовжуй!!!ми з тобою!!


 
PoetkaДата: Середа, 25/01/2012, 22:21 | Сообщение # 32
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Дівчата, а в нас є тут тема про дієтичні страви????? cool

Я ОЛЯ!
 
irusykДата: П`ятниця, 27/01/2012, 19:41 | Сообщение # 33
повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 324
Статус: Offline
Quote (ir71)
так і продовжуй!!!ми з тобою!!

дуже вам дякую!!! дівчата , ви така гарна підтримка, і я страшенно рада що я тут з вами)))


 
оксанкаДата: Субота, 28/01/2012, 16:19 | Сообщение # 34
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Зоряна9810)
я тоді не прийду.....

і я теж....




Сообщение отредактировал оксанка - Субота, 28/01/2012, 16:20
 
PocяДата: Субота, 28/01/2012, 17:33 | Сообщение # 35
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Quote (оксанка)
ага нєдождьотєсь ми з Зорянкою окремо зустрінемося !!!!!!!!!!!


А можна і мені до Вас приєднатися а то до дуже струнких не впишуся!!! biggrin
biggrin biggrin biggrin biggrin


 
Зоряна9810Дата: Субота, 28/01/2012, 19:41 | Сообщение # 36
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (Pocя)
А можна і мені до Вас приєднатися а то до дуже струнких не впишуся!!!

окрема форумівка збирається.... а ми візьмемо і до вас прийдемо ще..... happy happy


 
PoetkaДата: Субота, 28/01/2012, 21:13 | Сообщение # 37
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Quote (Pocя)
окрема форумівка збирається.... а ми візьмемо і до вас прийдемо ще.....

Шо це за бойкот????? Шоб всі були і худі і не худі...
Краса людини,то не її тіло, а - серце і щира душа. Знаю багато таких модельок а видри,видрами, а ось товстунки,повнесенькі то такі лапотульки,хоч до рани прикладай.
Але однаково,чомусь чоловікам подобаються худі....Як не прикро визнавати... sad sad cry


Я ОЛЯ!
 
НаталонькаДата: Неділя, 29/01/2012, 00:09 | Сообщение # 38
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Quote (Poetka)
Але однаково,чомусь чоловікам подобаються худі....Як не прикро визнавати
Хоча існує думка, що все таки нашим чоловікам подобаються пампушечки, але вони немають сміливості те визнати. Я принаймі знаю одного чоловіка, що дуже любить жіночок і дівчат в тілі. Це мій тато. Він каже, що із сухостоями, він навіть немає про що поговорити.
 
irusykДата: Неділя, 29/01/2012, 12:51 | Сообщение # 39
повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 324
Статус: Offline
"Чоловіки не собаки і на кості не кидаються!!!!!"

Quote (Наталонька)
нашим чоловікам подобаються пампушечки

це правда, хоч і суттєва не для всіх((( я все своє життя була о тією пампушечкою))) і чоловік каже що полюбив мене такою і буде любити дальше якою б я не була....але до того як я народила доню, я була вміру апетитною пишечкою...це ще було нічого... а після народження доні я почала помітно набирати кг, і все стало обвисати, зайві складки, другий підборідок і т д... і це вже аж ніяк не апетитно і не привабливо...от тому я і хочу повернути собі ту фігуру яка була до вігітності....і я впевнена що це тільки додасть жарку до наших з чоловіком стосунків)))

тим більше, що ми намагаємось зачати другу дитинку і щось не дуже вдається... моя лікарка каже що це може бути спричинено моєю повнотою((( тож худати треба хочаб заради себе))

в мене вже тиждень дієти за спиною і 2 кг також))


 
НаталонькаДата: Неділя, 29/01/2012, 15:16 | Сообщение # 40
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
irusyk, на тему схуднення я уже напевно можу читати лекції. Дієти, харчування, баланс жирів білків і вуглеводів у іжі, фізичні навантаження і т. д. Але нажаль немаю чим похвалитися, і моя вага дуже дуже дуже далека від ідеальної. І з усіх моїх спроб схуднути я зробила висновок - треба бути на такій дієті, на якій ти зможеш пробути все життя. А це в свою чергу вимагає великої саморганізації - це я про себе. І варіант схуднення який найбільше підходить мені - це підрахунок калорій, і фізичні навантаження.
А стосовно зачаття другої дитини, вагітністю та пологами в мене із моєю зайвою вагою проблем небуло, жодної. Хоча можливо це моя конституція така. ТОбі бажаю удачі. Прочитай книгу Маргарита Королева
Легкий путь к стройности - вона відомий і розрекламований дієтолог у Росії - мабуть чула.
 
irusykДата: Вівторок, 31/01/2012, 13:57 | Сообщение # 41
повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 324
Статус: Offline
Наталонька, дякую! так я чула і навіть дещо читала... я згідна з тобою, що дієта має бути способом життя...я власне на таку і перейшла,поки теж особо хвалитись нема чим, але то тільки 10 днів пройшло...до того ще скачала собі з нету ходьбу (ось якщо когось зацікавить http://www.ex.ua/view/2227854?r=69663 ) почуваю себе чудово, повна енергії)))

 
мамцяДата: Вівторок, 31/01/2012, 20:27 | Сообщение # 42
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
irusyk,
ну ти і молодець!!!Бажаю тобі великих успіхів в цій важкій справі!Я от теж була сіла, але як діти похворіли, то не було часу собі окремо готувати, і я зійшла з дистанції.Думаю, лиш як дітям стане краще, то я знову у бій.


Оксана Я.
 
irusykДата: Вівторок, 31/01/2012, 22:42 | Сообщение # 43
повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 324
Статус: Offline
мамця, дякую за підтримку))) я теж бажаю тобі успіхів у всіх твоїх починаннях!!!

 
irusykДата: Понеділок, 06/02/2012, 21:38 | Сообщение # 44
повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 324
Статус: Offline
ДІВЧАТОНЬКА, мушу вам сказати, що у мене вже пішов третій тиждень мого нового здорового життя))) два тижні вже позаду, і мені є чим похвалитись))) за 14 днів -3,400 кг...цей спосіб харчування досить таки дієвий.... а я ще до того всього роблю собі 3 розгрузочні дні, тобто п'ю тільки кефір.... результат було видно вже за тиждень... тож приєднуйтесь до здорового способу життя... а ще кину вам ссилку по якій я роблю щоденні вправи
http://www.ex.ua/view/2227854?r=69663


 
irusykДата: Понеділок, 06/02/2012, 21:48 | Сообщение # 45
повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 324
Статус: Offline
Розвантажувальні дні для схуднення

Розвантажувальні дні – річ досить-таки корисна, адже допомагає реалізувати декілька цілей. По-перше, Ви очищаєте Ваш організм від накопичених непотрібних речовин і шлаків. По-друге, Ваш травний тракт відпочиває від усієї тієї потрібної і непотрібної їжі, яку він споживає майже щодня. По-третє, розвантажувальні дні гарні й для схуднення – на 0,5-1 кг. По-четверте, вони Вас дисциплінують, привчають замислюватися про те, що Ви їсте, і, відповідно, допомагають переходити на більш здорове харчування. І нарешті, звичайно, розвивають силу волі, без якої нікуди в нинішній час! Розвантажувальні дні рекомендується проводити 1-2 рази на тиждень. У такі дні організм отримує тільки певний клас речовин, тобто або білки, або жири, або вуглеводи. Рідко застосовуються комплекси поживних речовин.
Перед тим, як я перейду власне до меню розвантажувальних днів, давайте зупинимося на деяких правилах!
1. Якщо Ви нездужаєте, Ви вагітні, годуєте грудьми малюка, відновлюєтеся після захворювання, маєте будь-які хронічні хвороби – забудьте взагалі про поняття “дієта” і “розвантажувальний день для схуднення“! Ваш організм не заслуговує такого стресу, тим більше, Ви можете йому зашкодити!
2. Розвантажувальні дні здійснюйте, коли у Вас багато справ, тому думки про їжу відвідують не часто. Інакше спокуса що-небудь таке з’їсти буде дуже велика!
3. Пийте багато води, особливо до трьох годин дня. За день повинні випивати не менше 2,5 літрів.
4. Якщо їсти захочеться сильно – задовільніть свій голод склянкою нежирного кефіру. А якщо дуже сильно – відмовтеся взагалі від задумки проведення розвантажувального дня.
5. Відмовтеся від серйозних фізичних навантажень, тому що тоді Ви примусите свій організм працювати на знос!
6. Запланована кількість їжі розділіть на 4-8 прийомів, так і Вам, і Вашому шлунку буде легше.
7. На наступний день після розвантажувального не налягайте відразу на їжу у великих кількостях, виходьте з легкого голодування спокійно.
8. У розвантажувальний день не вживайте ніяких продуктів, крім того, на якому Ви “сидите”. Виняток – кефір, про це було в пункті четвертому, а також буде в одному з меню нижче.
Забудьте о стрессе который Вам необходимо было пережить при визите к стоматологу. В клинике Оксфорд Медикал все направлено на то, чтобы помочь клиенту преодолеть душевный дискомфорт. Подробнее вы можете почитать на официальном сайте www.oxford-med.com.ua.
Раціони розвантажувальних днів для схуднення

Розвантажувальний день на кефірі

Кефірний розвантажувальний день є, напевно, самим популярним, адже він і переноситься легко, і нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту. Протягом дня можна випити 1,5 літра кефіру.
Розвантажувальний день на гречці
Купуйте літр однопроцентного кефіру. Увечері замочіть в окропі 200-250 гр гречаної крупи. Увага: без солі, жиру і спецій! Закутайте в теплі речі, і нехай вона стигне до ранку. За 1 розвантажувальний день Ви можете з’їсти гречку в 3-5 прийомів, запиваючи кожен раз кефіром, тобто по 200-300 мл.
Розвантажувальний день на яблуках
Яблучний розвантажувальний день – це 1,5 кг сирих або запечених несолодких яблук. Також дозволяється 2 чашки несолодкого чаю або кави.
Розвантажувальний день на овочах
Зробіть собі салат або з одного виду овоча, або з суміші, додаючи трохи рослинного масла. Можна використовувати огірки, помідори, моркву – 1,2 – 1,5 кг. Краще овочі нарізати безпосередньо перед прийомом їжі, так Ви отримаєте більше вітамінів.
М’ясний розвантажувальний день
Ефект від м’ясного розвантажувального дня, в принципі, майже такий же, як і від будь-якого іншого, а от голод буде випробовуватися явно менше. Неприпустимий цей спосіб, якщо є хоча б найменші проблеми з нирками чи печінкою. Варіть 400 гр нежирної яловичини, ділите її на 5 прийомом. Можна за день випити 2 чашки чаю без цукру або 1 склянку несолодкого настою шипшини.
Після закінчення розвантажувального дня для схуднення можна повернутися до звичного раціону або сісти на дієту. Можна проводити також спарені розвантажувальні дні. І пам’ятайте, що головне – це користь для здоров’я, а не шкода!


 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Жіноча тема » ДІЄТА!!! (тут можна ділитись різними дієтами і способами похудання.)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024