В гості до Ірини
 Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки - Сторінка 31 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Talochka  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
ir71Дата: П`ятниця, 11/03/2011, 16:56 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
smile

Каталог


 
TalochkaДата: Вівторок, 19/02/2013, 19:02 | Сообщение # 451
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Свинина в кисло-солодкому соусі "Старе м’ясо"

Дівчатонька, хочу поділитися з вами одним із китайських рецептів, а саме рецептом приготування м’яса в кисло-солодкому соусі.
Взагалі-то в Китаї існує дві страви під назвою "Свинина в кисло-солодкому соусі".
Перша відноситься до фастфуду і називається tang cu li ji, що власне і перекладається як "кисло-солодке м’ясо". За звичай це продовгуваті шматочки смаженої свинини у товстому клярі, вкриті клейким кисло-солодким соусом. Але якщо страва зроблена добре, шматочки виходять хрумкими зовні і м’якими всередині, вкриті добре збалансованим кисло-солодким соусом.
Другий варіант називається gu lao rou [i]і дослівно перекладається як "старое мясо", але з часом також стало називатися свининою в кисло-солодкому соусі. Як ви зрозуміли, я вам запропоную рецепт саме "Старого м’яса".,




На 2 порції
Інгредієнти:
250 грам свинини
2/3 ст.л. соєвого соусу
1 яйце
6-7 ст.л. кукурудзяного крохмалю
Олія для смаження
2 чашки в сумі (порізанних на великі шматки): ріпчастої цибулі, ананаса (консервованого з банки) і зеленого болгарського перцю
1 ч.л. часнику, пропущеного через часникодавку


По 3 ст.л. кожного: цукру, оцту, води, ананасового соку (з банки з консервованими ананасами)
2 ст.л. кетчупу
1/2 ч.л. солі
1 1/2 ст.л. кукурудзяного крохмалю


Приготування:
1. Відбити свинину і порізати на шматочки по 2 см. Змішати шматочки свинини з соєвим соусом і яйцем, добре перемішати і додати кукурудзяного крохмалю, знову добре перемішати.
2. Нагріти достатню кількість олії до 190°С (щоб м’ясо плавало в олії), акуратно викладаємо по шматочку м’яса у нагріту олію. Смажимо по 4 хвилини або поки кляр не стане хрумким, і м’ясо не буде готове. Вийняти і покласти на решітку з паперовим рушником, щоб видалити зайву олію.
3. У глибокій сковороді нагріти 1 ст.л. олії і обсмажити цибулю, ананаси і болгарський перець, вийняти. Протерти поверхню сковорідки насухо. Змішати в мисочці цукор, оцет, воду, ананасовий сік, кетчуп, сіль і кукурудзяний крохмаль. Нагріти 2 ст.л. олії і обсмажити часник, поки не піде запах, додати нашу суміш для соусу, добре перемішати. Як тільки соус почне кипіти і загусне, додати м’ясо і обсмажені цибулю, ананаси і перець. Добре перемішати і відразу ж подавати з відвареним рисом.
Таку страву краще робити так, щоб відразу все з’їсти, вона смачна свежеприготовленою і про запас її не готують.



Мої коментарі: ця страва вам неодмінно сподобається, звичайно тільки якщо ви любите китайську кухню з властивим їй поєднанням кислих, солодких, гострих смаків.
- Замість консервованого ананаса я додавала «Тропічний коктейль», куди, окрім ананаса, ще входять консервовані манго і папайя.
- Замість свіжого (зеленого) болгарського перцю я взяла маринований (червоний)
- На гарнір до м’яса подавала булгур з гарбузом.


Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
НаталонькаДата: Вівторок, 19/02/2013, 19:59 | Сообщение # 452
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Talochka, я ніяк не можу пережити, що немаю змороженого ревеню, і ще не світить мені випробувати рецепт Перевернутого пирога з ревенем і мигдалем, а тут уже нові смаколики. Дуже хочу спробувати таку кисло солодку свинину. Дякую за рецепт і красиві фото.
 
IraДата: Вівторок, 19/02/2013, 21:55 | Сообщение # 453
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Talochka, Наталю я втратила дар мови від твоїх фото і рецептів до них da-38 023 дуже смачно !!!!!!!!!!!!! Дякую!!!!!!

 
TalochkaДата: Середа, 20/02/2013, 00:40 | Сообщение # 454
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Наталонько, не переживай! Час так летить, що не встигнемо зогледітись, як уже свіжий ревінь буде! podmigivaniya-118  А м'ясо обов'язково спробуй, якщо любиш такі поєднання.
Дякую тобі за гарні слова!

Ira, а я тобі дякую за компліменти!  


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
оксанкаДата: Середа, 20/02/2013, 00:55 | Сообщение # 455
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Talochka, в мене  пропозиція,може  би  ми  висунули  твою  кандидатуру  на  передачу  до  Ектора?  Успіх  гарантований!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Підтримка  наша  на  всі1000%!!!!!!!   Ну  як? usmishka Я  просто завдяки  Тобі  страви  вивчаю sorom obyatiya-87

 
TalochkaДата: Середа, 20/02/2013, 15:55 | Сообщение # 456
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Оксанцю, оце ти видала! emocii-1033 emocii-1033 emocii-1033 (Мені вже правда колись наша Іруся про це писала) Але насправді я ще так багато навіть базових речей з кулінарії не вмію, наприклад, розробляти правильно птицю чи рибу, не кажучи вже про порося . Адже ті рецепти, що я готую, досить прості і не вимагають високої майстерності.
Але все одно дякую тобі дуже за такий комплімент у вигляді такої пропозиції! Мені безмежно приємно! obyatiya-87 obyatiya-87 obyatiya-87


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Середа, 20/02/2013, 16:13 | Сообщение # 457
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Дівчатонька, як я писала вище, на гарнір до «Старого м’яса» я готувала булгур з гарбузом. Можливо комусь цікавим буде рецепт, тому що такий гарнір для нас не зовсім традиційний, але дійсно смачний і корисний. Хто ще не знайомий із цією крупою, можете почитати тут.

Булгур с гарбузом



Нам потрібно:
1 склянка булгуру
1 велика цибулина
2-4 зубчики часнику
2 спілих помідори середніх розмірів (я брала томатну пасту)
400 г гарбуза
1/4 чайної ложки куркуми
сіль, перець за смаком
олія


1. Гарбуз і цибулю нарізаємо кубиками, часник ріжемо теж крупно.
2. Булгур заливаємо водою, об’єм котрої повинен перевищувати об’єм булгура в півтора - два рази. Закриваємо кришкою і варимо на середньому вогні 10-15 хвилин. Не забудемо посолити.
3. Обсмажуємо часник в олії 3-4 хвилини.
4. Додаємо гарбуз і цибулю, тушкуємо все разом до напівготовності.
5. Тим часом знімаємо шкірку з помідорів. Нарізаємо їх кубиками і відправляємо до гарбуза з цибулею. Тушкуємо все разом хвилин 6. Додаємо відварений булгур і спеції.
7. Перемішуємо і готуємо все разом ще 10-15 хвилин.

Такой булгур смачний і сам по собі, або можна його використати для гарніру, як зробила я. І ще, колір у цієї страви яскравий - піднімає настрій в очікуванні зими. podmigivaniya-118
Смачного!


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
TalochkaДата: Понеділок, 25/02/2013, 20:14 | Сообщение # 458
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Томатно-житній хліб



Нам потрібно: (на 1 велику буханку або 2 маленьких )
120 мл томатного соку
120 мл води
2 ст.л. оливкової олії
1 ч.л. солі
1 ч.л. цукру + 0,5 ч.л.
1 ч.л. сухого орегано (я ще додавала сухий базилік)
3 зубчики часнику
1 ст.л. сухих дріжджів (у мене 15 г свіжих)
120 мл теплої води (сироватка)
150 г житнього борошна
350 г пшеничного борошна


Готуємо:
У маленькій каструльці нагріти томатний сік, воду, сіль, цукор, дрібно порізанний часник, оливкову олію і орегано. Трохи прокип’ятити, суміш повинна дещо випаритися. Остудити.
У мисці змішати дріжджі, півчайної ложки цукру і теплу воду. Залишити для початку ферментації на 10-15 хвилин. Змішати обидва види борошна. Додати теплу томатну суміш до дріжджів, поступово просіяти борошно і замісити тісто. Викласти його на стіл і залишити на 10 хвилин. Потім добре вимісити тісто до м’якості і еластичності. Тісто повинне бути трішки липким. Покласти в змащену олією миску, накрити і залишити підходити на 1-2 години, або поки не збільшиться в 2 рази.
Вийняти тісто, трохи обім’яти, присипати борошном і накрити мискою. Залишити ще на 10 хвилин. Руками розтягнути в пласт і скачати в рулет, щільно притискаючи при кожному оберті. Покласти у форму для хліба, накрити і залишити підходити ще на 1-2 години. Хліб, що підійшов, змазати молоком і поставити в розігріту до 190°С духовку.
Випікати 40-50 хвилин. Готовність хліба перевірити, постукавши по ньому - повинен видаватися глухий звук. Вийняти хліб, остудити на решітці. Почекати, поки повністю охолоне перед тим, як нарізати.


Смачного!

Джерело: ЖЖ Влада Arxt


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
Зоряна9810Дата: Понеділок, 25/02/2013, 22:49 | Сообщение # 459
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Цитата (Talochka)
Можливо комусь цікавим буде рецепт, тому що такий гарнір для нас не зовсім традиційний, але дійсно смачний і корисний. Хто ще не знайомий із цією крупою, можете почитати ту
я хоч і мало готую по твоїх рецептах (завжди чогось бракує мені) але читаю завжди з задоволенням все що ти нам розказуєш.


 
КсюшаДата: Понеділок, 25/02/2013, 22:52 | Сообщение # 460
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Talochka, який смачний хліб,я подумала що то справа хлібопічки ,а тут все в ручну,молодець

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
TalochkaДата: Вівторок, 26/02/2013, 15:30 | Сообщение # 461
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Зоряночко,  дякую за такі слова! obyatiya-87 Принаймні, якщо тобі наступного разу на очі потрапить в магазині, наприклад, булгур, то ти пригадаєш і уже будеш знати, що з нього можна приготувати. podmigivaniya-118

Цитата (Ксюша)
я подумала що то справа хлібопічки ,а тут все в ручну,молодець

Ксюшо, та не молодець. sorom sorom sorom Для мене уже само собою зрозуміло, що тісто я за звичай замішую в хлібопічці, а далі розробляю і випікаю його в духовці. Тому й забула дописати це в коментарях до рецепту.
Доступно тільки для користувачів


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
PavlukДата: Вівторок, 26/02/2013, 17:15 | Сообщение # 462
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Talochka, я шось давно не заходила до тебе в гості. Аж сьогодні зайшла і пропала da-38 Така смакота, і так багато!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
TalochkaДата: Четвер, 28/02/2013, 21:53 | Сообщение # 463
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Pavluk Танюша, дякую! poceluy-267 Заходь частіше! podmigivaniya-118

Дівчатонька, а я сьогодні з печивом. Дуже хочу, щоб вас не обманув його зовнішній вигляд – простий і неприглядний. Печиво насправді ду-у-уже смачне, якщо звичайно ви любите крихке і розсипчасте печиво. А запорукою цієї розсипчастості є один цілком несподіваний інгредієнт, а саме… картопляні чипси! podmigivaniya-118
Можна брати будь-які чипси (я робила з Pringles). І хоча сам факт присутності в солодкому печиві картопляних чипсів вже робить це печиво нетрадиційним, я вирішила піти ще далі і взяла чипси з перцем чилі. s4426 І що ви думаєте? Мені сподобалось! Насправді гострота перцю в печиві майже втрачається, зате залишається цікавий присмак і надзвичайна крихкість. Коротше кажучи, дуже рекомендую!

Дуже сипке печиво



на 60 шт.
225 г вершкового масла, кімнатної температури
100 г цукру
1 ч.л. ванільної есенції
270 г борошна
1/2 чашки дрібно порізанних грецьких горіхів
1/2 чашки перемелених в крихти картопляних чипсів
2-3 ст.л. цукру для посипки




Прогріти духовку до 180°C.
Застелити пергаментним папером бляшку.

У великій мисці збити міксером масло і цукор до пишної білої маси, 5 хвилин. Додати ваніль і ще раз добре збити.
Додати борошно, горіхи і картопляні чипси. Добре перемішати міксером на низьких обертах.

Сформувати з тіста кульки діаметром 2-3-см. Викласти на бляшку на відстані 5 см.
Насипати цукор в блюдце. Змазати дно склянки чи невеликої чашки маслом. Окунути склянку в цукор і притиснути нею кульку, поки вона не стане товщиною 6 мм. Ще раз окунути склянку в цукор і прикласти до печива, уже не притискаючи, просто щоб цукор прилип до печива.
Повторити процес з рештою печива.

Випікати 10-14 хвилин, до легкого зарум’янення країв печива.

Остудити на бляшці 2-3 хвилини і перенести на решітку до повного вистигання.



Ще раз скажу, що печиво відразу віднесла до числа фаворитів. До того ж зауважу, що, якщо зберігати його у щільно закритій ємності, то воно зовсім не втрачає своєї крихкості.
Смачного! privetstvie-197


"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя


Сообщение отредактировал Talochka - П`ятниця, 01/03/2013, 14:31
 
КсюшаДата: П`ятниця, 01/03/2013, 00:07 | Сообщение # 464
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Talochka, як завжди смачно і щось новеньке.Дякую

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
TalochkaДата: П`ятниця, 01/03/2013, 13:56 | Сообщение # 465
Talochka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1158
Статус: Offline
Ксюша, дякую за відгук! s1468 Печиво справді наполегливо рекомендую! podmigivaniya-118

"Будь-ласка, не ображайтеся на мене, якщо я ще не відповіла на ваші коментарі. Я в жодному разі не проігнорувала їх - просто мене не було на форумі."
Наталя
 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Авторські сторінки » Кухня вихідного дня або Магія смаків у Талочки
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024