В гості до Ірини
 Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо - Сторінка 61 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо
ir71Дата: Вівторок, 29/11/2011, 16:11 | Сообщение # 1
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Любі дівчата!Якщо ми вже поміняли назву нашої звичної теми,то прошу звернути увагу на назву"Обговорюємо,критикуємо".Давайте будемо обєктивними і справді перейдемо на обговорення.Знаю що приємно чути гарні слова в адресу твоєї роботи і це ніхто не відміняв,але повірте моєму досвіду ,критика дуже допомагає виправляти помилки.Тому без образ і гніву,працюємо,творимо і звертаємо увагу на чужі та свої помилки і виправляємося.
Всім натхнення та творчих успіхів!


 
ir71Дата: Субота, 28/01/2012, 14:18 | Сообщение # 901
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Леся)
А тепет і сам торт

Я маю таке саме на понеділок і ось думаю з чого починати.У тебе чудовий нотбук вийшов!!!!Я планую зробити тоншим бо мені тре вкластися у 3кг.
Quote (Леся)
Як брати гроші за торт коли у нього не їстивна деяка частина???Чи може клієнта наперед питати,чи буде він платити за це?

Я попереджую, що є неїстивне ,але оплачується все разом.Робота ж потраченна і продукти і час-це що безкоштовно?


 
ЛесяДата: Субота, 28/01/2012, 14:26 | Сообщение # 902
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (ir71)
Я планую зробити тоншим бо мені тре вкластися у 3кг.

Так Іруся,тонше виглядає краще,майже оригінал,але я дуже боялася щоб втримався монітор.
Дякую тобі за похвалу!!!!!!
Quote (ir71)
Я попереджую, що є неїстивне ,але оплачується все разом.Робота ж потраченна і продукти і час-це що безкоштовно?

Просто я такий робила вперше,а тепер буду знати що казати.
Маю замовлення на відкритий чемодан,і щоб був на 40 чоловік,я навіть не представляю яка то має бути вага,а серединку замовили шоколад на кипятку.Добре що ти виставила мк,але щось так боюся.Бо то напевно треба і підставку окремо робити на більший торт.


 
ir71Дата: Субота, 28/01/2012, 14:55 | Сообщение # 903
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Леся)
Маю замовлення на відкритий чемодан

Відавай кришку окремо і чемодан окремо бо при транспортуванні палички можуть проткнути кришку(так було в моєму випадку,але торт їхав до Стрия,то трохи дорога)Краще окремо а вони собі хай перед тим як винести торт,просто кришку легко покладуть і вставлять патички


 
masikДата: Субота, 28/01/2012, 15:00 | Сообщение # 904
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
Quote (Леся)
Дівчата!!!!Та що ви так переймаєтеся що тортики схожі

Та ти , що ми не переймаємось .... для того і ми є , щоб ділитися ідеями.
Quote (Леся)
А якого кольору він насправді був?

торт був червоного коліру, але на три поверхи.
 
masikДата: Субота, 28/01/2012, 15:01 | Сообщение # 905
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 906
Статус: Offline
Леся, просто чудова робота.Я б за таку щеб не взялася.МОЛОДЕЦЬ!!!!!
 
КсюшаДата: Субота, 28/01/2012, 15:02 | Сообщение # 906
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Думаю щоб не вигнали за пасивність,теж покажу чим займалась 2 дні,не знаю чи все вдало,думаю ви всі скажете свою думку

то для племінника,він все любить що пов"язане з чоловіком пауком
Прикрепления: 1465214.jpg (65.5 Kb) · 0555509.jpg (69.3 Kb)


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями

Сообщение отредактировал Ксюша - Субота, 28/01/2012, 15:04
 
оксанкаДата: Субота, 28/01/2012, 15:34 | Сообщение # 907
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
[b]маруся-я, ксенія [/b] Тортики супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Лесю ноутбук просто клас!!!!!!!!!!такий рівнесенький!!!!!!!!!!!!!!ідякую за чудову консультацію!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ксюша, а рюкзазок вийшов прикольний!!!!!!!!!думаю племінник задоволений!!!!!!!!!!!!

дівчатонька я теж з тортиками...чекаю на критику , мені це дуже важливо



цей тортик я зробила за півдоби...Іринко дякую...за підказку з фото!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Я б такі тортики назвала, як такі що виконуються зі шаленою швидкістю!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tongue biggrin biggrin biggrin biggrin


ой щось фотік мій дуже бліді фото видає!!!! cry
Прикрепления: 8887240.jpg (41.3 Kb) · 8400912.jpg (49.4 Kb)




Сообщение отредактировал оксанка - Субота, 28/01/2012, 15:35
 
КсюшаДата: Субота, 28/01/2012, 15:42 | Сообщение # 908
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
оксанка, до племінника завтра їдемо,а твої тортики ці що з фото мене теж цікавлять,але то вже при зустрічі у Львові поговоримо,бо мені таке теж подобається.
А до першого тортика взагалі ніяких претензій,ну може треба було в руки медведику дати щось,мед,чи кульки,і вийшлоб як у мультику про Вінні пуха.
А тортик з фото це шедевр.


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
оксанкаДата: Субота, 28/01/2012, 16:01 | Сообщение # 909
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Ксюша)
в руки медведику дати щось,мед,чи кульки,і вийшлоб як у мультику про Вінні пуха.

я такий задум мала...але погодилася на малий тортик(для восьми діток)І коли вжезліпила того медведика, то не вистачило місця на кульку, а маленька немала вигляду, тому вийшло так tongue дякую тобі за підтримку!!!!!!!!!!!!!!


 
Зоряна9810Дата: Субота, 28/01/2012, 16:59 | Сообщение # 910
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (Леся)
А тепет і сам торт.Вага 3.900.

о та класний торт! Вийшов дуже гарний!!! А колір який чорний насичений !!!!


 
Зоряна9810Дата: Субота, 28/01/2012, 17:02 | Сообщение # 911
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Ксюша, рюкзак прикольний, тмені сподобався!
оксанка, Це щось, ти печеш торти з космічною швидкістю, а прикрашаєш ще краще!!! Гірна торти!


 
маруся-яДата: Субота, 28/01/2012, 17:12 | Сообщение # 912
маруся-я
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 246
Статус: Offline
Quote
Та що ви так переймаєтеся що тортики схож
та ні , я справді не побачила надпису, а тоб мала кучу запитань до власника ідеї. Замовниця сказала що то теракотовий колір.......... І взагалі , справді, якби майстрині не виставляли своїх творінь, то б не було натхнення А то глянеш на таку красу і хочеться щось видумувати, старатись.......... biggrin
Леся, Дуже професійний ноутбук...... Рівний, акуратний..... А паперчик як насправді приклеїли!!!!!!
masik, Дякую! Я так і думала що він червоний, просто на фото колір трошки змінюється.
Ксюша, Класний рюкзачок!!!!!!!! А мені проситься його поставити smile
оксанка,-Вінніпух такий цікавий, а торт з фото дуже лаконічний... Мені теж подобаються торти з фото іменинника.......
Я ще одне сердечко на сьогодні зробила:

А це букетик зблизька.

Прикрепления: 2522015.jpeg (51.9 Kb) · 4080830.jpeg (35.0 Kb) · 2559997.jpeg (61.1 Kb)


Сообщение отредактировал маруся-я - Субота, 28/01/2012, 17:29
 
ТаньчикДата: Субота, 28/01/2012, 17:40 | Сообщение # 913
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
Ксюша, молодець то тяжка праця з тими тортиками!!!!!!!!!!
оксанка, за короткий час така краса!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
маруся-я, торти просто шедеври!!!!!!!!!


[br] Цветы и букеты анимации бесплатно
 
ТаньчикДата: Субота, 28/01/2012, 17:46 | Сообщение # 914
Таньчик
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 802
Статус: Offline
ія намагалася зробити торти-подарунки ось вони

Прикрепления: 4565014.jpg (34.3 Kb) · 1241729.jpg (33.0 Kb)


[br] Цветы и букеты анимации бесплатно
 
ir71Дата: Субота, 28/01/2012, 17:48 | Сообщение # 915
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Ксюша, прикольно!ось тільки неможу добре роздивитися,павук то малюнок чи аплікація???Що я б змінила то ось цю павутиню зробила б тоненькими жгутиками,щоб трохи обємно виступала.Але це у тебе ще попереду,ще зробиш,я знаю,бо бачу результат!!!!

Quote (оксанка)
дівчатонька я теж з тортиками

Оксанко,Віні просто неперевершений!!!!Вибрала класну ідейку!Мені лише бракує бджілок,які кусаються biggrin :D biggrin :D

Quote (оксанка)
Іринко дякую...за підказку з фото!!!!!

Це дуже виручає,але я чомусь своїх клієнтів на таке вболтати не можу,не хочуть і все.

маруся-я, твої сердечка немов з іноземного каталогу.Форма,розмір,оздоблення -все на висоті!Шикарна робота!!!

Таньчик, поки друкувала ще тортики прибавилися.Ляльки цікаві,ось тільки в першої для мене незрозуміле плаття.В тому плані,що воно трохи "поїхало" в сторону.
Друга гарна,пишна!


 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Прикрашаємо торти.Обговорюємо,критикуємо (Наші чудові торти.Тема 2)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024