В гості до Ірини
 Допомога. - Сторінка 4 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Допомога. (Швидка допомога при потребі.)
Допомога.
ir71Дата: П`ятниця, 11/03/2011, 15:06 | Сообщение # 46
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Оля, мені бракує слів...ти наша дорога порадниця!!!!Теж собі записала назву маз"ї,бо від мої хлопців можна чекати всього.ДЯКУЮ!!!!!

 
ОляДата: Субота, 26/03/2011, 03:37 | Сообщение # 47
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Дівчата, та нема за що! Користуйтеся наздоров"я! heart Мене колись люди навчили, то і я вас вчу. smile І тут молодих мамусь вчу і раджу їм, що мають купувати. А в мене все воно в магазині продається. Я раніше якось сама возила, то родичів просила, а тепер воно все у нас тут є на руских базах. Так що ми то все продаємо. А я ще як знахарка, всім цікавлюся, всі "Бабушки" читаю, на собі і своїх застосовую і людям раджу. smile
Ірусь, тільки то не мазь, а рідина. У флящинках.
 
ir71Дата: Субота, 26/03/2011, 09:45 | Сообщение # 48
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Оля)
Ірусь, тільки то не мазь, а рідина. У флящинках.

Я ще й не уважна sweated sweated sweated sweated


 
НаталіяДата: Субота, 26/03/2011, 11:58 | Сообщение # 49
Наталія
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 428
Статус: Offline
Дякую Оля за пораду, у мене співробітниця меновазин ще використовує як розігріваючий засіб при простудах(натирає груди або крижі, як десь щось защемило)!!! Ти справжня паличка-виручалочка!!!! flower flower flower

 
ОляДата: Субота, 26/03/2011, 19:08 | Сообщение # 50
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Quote (Наталія)
у мене співробітниця меновазин ще використовує як розігріваючий засіб при простудах(натирає груди або крижі, як десь щось защемило)!!!

Ой, я не знаю, як при простудах. surprised Бо там є ментол і він не гріє, а холодить. surprised Для защемлення на крижах може і так, але груди я би не натирала, щоби легені не застудити. Я недавно натирала коліна, бо в мене артрит, то помагало.

 
РоксоланаДата: Понеділок, 28/03/2011, 12:39 | Сообщение # 51
Роксолана
набираюсь досвіду
Группа: Заблоковані
Статус: Offline
Розкажу вам дівчата,що я сьогодні зранку вже пережила.Вчора зранку мені почала не подобатися та моя рука порізана.Під вечір дуже напухла і аж горяча зробилась!Я сьогодні зранку поїхала в лікарню ,до хірурга.Одним словом,мені вкололи знеболююче і руку чистили.І що ви думаєте?В руці був малюсінький кусочк ножа,лікар ледво його сам побачив,то таке ніби пилинка залізна.Я навіть боюся думати,що могло би бути,якби я не поїхала в лікарню!Зараз рука ниє,укол відійшов.Отаке я мала з понеділка зранку. sad

я трохи нерозумна!
 
ir71Дата: Понеділок, 28/03/2011, 13:24 | Сообщение # 52
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Роксолана)
В руці був малюсінький кусочк ножа

Оце так номер!!!Я й подумати не могла б що ніж може об руку змалатися.Як дочитала твій допис,то мені аж моторошно стало.Уявляю собі таку ти неприємну біль терпіла.Добре що все так добре закінчилося.А то така маленька скалка могла тобі великої біди наробити.Тепер будь обережна з ножами та гострими предметами!!!


 
РоксоланаДата: Понеділок, 28/03/2011, 13:28 | Сообщение # 53
Роксолана
набираюсь досвіду
Группа: Заблоковані
Статус: Offline
Дякую ІРА!Я ледво витерпіла,не бажаю нікому такої ситуації. sad

я трохи нерозумна!
 
цукеро4каДата: Субота, 02/04/2011, 00:36 | Сообщение # 54
Віват кухар!!!
Группа: Відвідувач
Сообщений: 362
Статус: Offline
Дівчата, будь ласка підскажіть. Що треба пити коли мучить іжжога? crazy cry

Красива жінка для очей-рай, для душі - пекло, для кишені - чистилище

Я Таня

 
ОляДата: Субота, 02/04/2011, 08:32 | Сообщение # 55
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
А ти не вагітна? То роби собі таку шипучку: налий склянку води, посолоди до смаку, візьми ложку харчової соди, загаси оцтом, як до випічки, кинь то все в стакан, розколоти і швидко випий, поки воно ше шипить. Але то не для довгого користування і вагітним небажано. Або я ше вичитала, що жувати сиру гречку і ковтати, як добре розжуєш. Я пробувала - мені допомагало.
 
оксанкаДата: Субота, 02/04/2011, 08:36 | Сообщение # 56
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
цукеро4ка, Таню!!! Я наприклад іжжогу тільки поташом погасити можу, тут треба бути одережному ,бо залежно від чого іжжога.Чула що можна випити молока, з’їсти яблуко...

Для тих у кого проблеми з болем у вушках. Я посеред ночі згадала. Зараз в аптеках продають готові воскові свічки. Процедура ЗОВСІМ безболісна і помічна. Накрити голову рушничком,зробити розріз,щоб вушко виставити. Вставити свічку у вушко, підпалити. Вона помаленьку буде топитися, тим самим сильно гріючий ефект, ще й лишнього повитягує. Тримати легенько пинцетом, щоб не догоріла до кінця зо 3 см. Тоді поставити у вушко ватку намочену у борний спирт. Міняти кожні1,5год. Перевірено мною особисто. wink


 
ir71Дата: Субота, 02/04/2011, 09:06 | Сообщение # 57
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (оксанка)
Я посеред ночі згадала.

О то я розумію порадниця!!!Серед ночі пригадала а рано побігла писати.Дякую,ОКсанко за поради.Надіюся що сьогодні буде малому краще.А то біля нього і ми всі хворі.


 
ЛесяДата: Субота, 02/04/2011, 09:37 | Сообщение # 58
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (цукеро4ка)
Що треба пити коли мучить іжжога?

А я чула що можна зїсти банан.Попробуй ,не пошкодить точно


 
LILEJAДата: Субота, 02/04/2011, 12:12 | Сообщение # 59
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
Quote (цукеро4ка)
Що треба пити коли мучить іжжога?

Можна випити склянку молока або зїсти потерту моркву. А содою ні в якому разі не можна захоплюватися!!!


 
цукеро4каДата: Субота, 02/04/2011, 12:14 | Сообщение # 60
Віват кухар!!!
Группа: Відвідувач
Сообщений: 362
Статус: Offline
Спасибі дівчата.
Quote (Оля)
А ти не вагітна?
Вроді ні. sad
nono


Красива жінка для очей-рай, для душі - пекло, для кишені - чистилище

Я Таня

 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Допомога. (Швидка допомога при потребі.)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024