В гості до Ірини
 Допомога. - Сторінка 6 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Допомога. (Швидка допомога при потребі.)
Допомога.
НаталіяДата: Середа, 17/08/2011, 13:11 | Сообщение # 76
Наталія
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 428
Статус: Offline
Pocя, оксанка, Дякую, дівчатка!!! Того кореня на городі ціла купа, а я все викидала... surprised surprised surprised

 
Зоряна9810Дата: Середа, 26/10/2011, 22:45 | Сообщение # 77
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Дівчата другий тиждень як я не можу вилізти з соплів і кашлю...причому пропало на пару днів і вертається по другому колу. Щоб соплі текли не течуть а закладений ніс що немає чим дихати і гавкаючий кашель . ЩО ПОРАДИТЕ????

 
Оленка14Дата: Четвер, 27/10/2011, 12:05 | Сообщение # 78
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 526
Статус: Offline
Зоряночко попробуй : палочка з часнику до якої кріпляться зубці підпали і втягни той дим в ніс . Бажано сильно , і так декілька разів . 2 дня і з носом буде порядок!
 
Зоряна9810Дата: Четвер, 27/10/2011, 12:36 | Сообщение # 79
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Оленка14, дякую за пораду, але чесно скажу оцей запах не переношу з дитинства...

 
PavlukДата: Четвер, 27/10/2011, 13:57 | Сообщение # 80
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Зоряна9810, мій чоловік тирив дитинин Риназолін. І помагало.

 
PocяДата: Четвер, 27/10/2011, 15:02 | Сообщение # 81
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Зоряночко, кашель,насмарк(тобто вся носоглотка )повязана з ступнями ніг. Ти попробуй попарити на ніч ноги (15-20хв) у воді з гірчичним порошком. Потім надіти вовняні шкарпетки і в люлю.
Ну за один раз ясно не пройде. Також можна зробити наніч компрес(варена бульба в лушпинні,потовкти+1ст.л олії,пару капель йоду, завернути в кілька шарів тканини і зверху щось тепле. Так поки не вистигне бульба.)А взагалі можна і Лоратидин попити(може бути і алергічний кашель). Пити добре обліпиху,гаряче молоко з медом і маслом. Видужуй!!!!


 
Зоряна9810Дата: Четвер, 27/10/2011, 15:17 | Сообщение # 82
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Pocя, дякую за поради...

 
kcюшkaДата: П`ятниця, 28/10/2011, 13:33 | Сообщение # 83
kcюшka
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Зоряна, я лікуюсь восновному так як написала Рося- парю ноги, дихаю над парою з товченої картоплі, капаю якісь каплі в ніс і обовязково час від часу натираю переносицю бальзамом (щось подібне до колишньої зірочки), то добре вигріває.

 
PoetkaДата: Вівторок, 06/03/2012, 20:35 | Сообщение # 84
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
дівчата поможіть вже третій день лажу як сновида.Температура наче не висока 37.5,але стан такий,що караул трохи пила арбідол, доки його мала,випила мефенамінку, так кепсько почуваюсь,може підкажете щоб такого випити,щоб до завтра бути як огірочок???????Бо ше малий не дуже здоровий, а я розклеююсь...

Я ОЛЯ!
 
ir71Дата: Вівторок, 06/03/2012, 22:19 | Сообщение # 85
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Poetka)
, а я розклеююсь...

Значить ще в організмі є хвороба.Я попила 3 дні арбідол та багато питя і сьогодні вже й сліду немає від простуди.Олю,мусиш ще лікуватися,тим більше що температура ще є.А ось що порадити з ліківЮто незнаю surprised


 
оксанкаДата: Вівторок, 06/03/2012, 22:22 | Сообщение # 86
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
В мене така ж ситуація з малим cry противірусні нічого не діють лікар сказала якщо буде так до завтра перейти на антибіотик sad

 
Зоряна9810Дата: Середа, 07/03/2012, 11:19 | Сообщение # 87
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (Poetka)
Температура наче не висока 37.5,але стан такий,що караул трохи пила арбідол, доки його мала,випила мефенамінку, так кепсько почуваюсь,може підкажете щоб такого випити,щоб до завтра бути як огірочок???????Бо ше малий не дуже здоровий, а я розклеююсь...

я в такому стані пю гарячі чаї типу фармацетрон, терафлю. наша лікар заборонила нам пити мефенамінку.... і взагалі багато пити рідини, чаю калини-малини....


 
ir71Дата: Середа, 07/03/2012, 12:34 | Сообщение # 88
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Зоряна9810)
наша лікар заборонила нам пити мефенамінку.

А чим вона така шкідлива?Мені цікаво,бо коли була хвора ,а ходила вагітної зі своїм малим,то моя лікарка(акушер-педіатр) саме тільки мефенамінку і радила пити.Темпемратура відразу спадала,тим більше що мефенамінка ще й бориться з інфекцією


 
Зоряна9810Дата: Середа, 07/03/2012, 12:38 | Сообщение # 89
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (ir71)
А чим вона така шкідлива

чесно не знаю, я її взагалі не люблю пити, а була в хаті і чоловік випив бо в нього була висока температура, то потім наша сімейна дуже його сварила, і сказала щоб він її більше не пив...


 
PocяДата: Середа, 07/03/2012, 15:44 | Сообщение # 90
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Quote (Poetka)
дівчата поможіть вже третій день лажу як сновида.


Олю, це скоріш за все якась аденовірусна інфекція яка так просто і швидко не проходить! Ти все правильно в принципі пила. Мефанамінова к-та якраз дуже добре ( і не більш шкідлива як і всі інші медикаменти)Треба справді пити укріпляючі чаї (малину,калину....) і бажано більше лежати. Все буде добре ,за три дні таке не лікується.Тримайся!!!


 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Допомога. (Швидка допомога при потребі.)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024