В гості до Ірини
 Допомога. - Сторінка 5 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Допомога. (Швидка допомога при потребі.)
Допомога.
ЯринкаДата: Субота, 02/04/2011, 22:22 | Сообщение # 61
Яринка
дегустатор
Группа: файна газдиня
Сообщений: 43
Статус: Offline
А мені допомагала мінеральна вода ,Поляна квасова,
 
цукеро4каДата: Субота, 02/04/2011, 22:30 | Сообщение # 62
Віват кухар!!!
Группа: Відвідувач
Сообщений: 362
Статус: Offline
Яринка, Дякую. book

Красива жінка для очей-рай, для душі - пекло, для кишені - чистилище

Я Таня

 
Оленка14Дата: Неділя, 14/08/2011, 10:29 | Сообщение # 63
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 526
Статус: Offline
Дівчатка в мене цей рік: Най Господь далі милує! Ще від похорону не віддійшла- вже поломала ногу! Підкажіть що робити щоб скоріше зросталася кістка! sad
 
ir71Дата: Неділя, 14/08/2011, 17:04 | Сообщение # 64
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Оленка14)
Підкажіть що робити щоб скоріше зросталася кістка!

Оленко,маєш багато їсти холодцю,твердого сиру та родзинок.Мій малий зломав руку то саме ці продукти рекомендував лікар.А ще малий пив вітаміни Кальцемін.
Лікуйся і бережи себе.Важко,але мусиш терпіти.


 
ОляДата: Понеділок, 15/08/2011, 09:29 | Сообщение # 65
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Оленко, Іра тобі добре радить. А ще купи в аптеці мумійо в таблетках і пий за інструкцією. Дуже допоміжне для швидкого зростання кісток при переломах.

Сообщение отредактировал Оля - Понеділок, 15/08/2011, 09:30
 
Оленка14Дата: Понеділок, 15/08/2011, 10:41 | Сообщение # 66
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 526
Статус: Offline
Ірина . Олю дякую за поради! А то я вже геть розклеїлася. sad
 
LILEJAДата: Понеділок, 15/08/2011, 13:22 | Сообщение # 67
LILEJA
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 1139
Статус: Offline
Оленка14, не впадай у відчай. Треба їсти побільше продуктів, що містять кальцій, ну і, звичайно. потрібен час. Це важко (знаю з власного досвіду), але треба терпіти і лікуватися. heart

 
Оленка14Дата: Понеділок, 15/08/2011, 17:34 | Сообщение # 68
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 526
Статус: Offline
Ліля дякую за підтримку! Купила вже Кальцемін , а мумійо не має... Поїде син в центральну.
 
PocяДата: Понеділок, 15/08/2011, 20:39 | Сообщение # 69
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Оленка14, дуже правильно радять дівчатка! А ще добре робити компреси із живокосту( в аптеках є і настойка і мазь). А взагалі я роблю сама настойку і маю постійно в хаті.Помагає дуже добре при всяких пошкодженнях, ранах, панариціях,наривах різних......В моїй практиці живокіст" витягав" з дуже тяжких випадків.

Коріння живокосту помити, перемолоти на млинку і залити чимось спиртним wink Дати настоятись. Виходить тягуча коричнева рідина.
Прикрепления: 9788805.jpg (54.4 Kb)


 
оксанкаДата: Понеділок, 15/08/2011, 22:26 | Сообщение # 70
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Оленко здоров’ячка Тобі і терпіння, така прикрість. Неліна порада супер, минулого року ми таким чином з такої біди знайому витягнули. Правда після цього як гіпс зняли, вона і компреси з живокосту робила. Мій тато теж корінь настоює. Мої батьки, і бабця постійно натирають суглоби. як тільки щось заболить,та й будь які ранки лікуємо так. Дуже помагає. Про мумійо теж чула, але дійсно це рідкість тепер в аптеках. хіба на довідку аптеки передзвоніть, може щось порадять

 
ОляДата: Вівторок, 16/08/2011, 01:18 | Сообщение # 71
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 456
Статус: Offline
Quote (оксанка)
Про мумійо теж чула, але дійсно це рідкість тепер в аптеках.


Ого! Дійсно? surprised

А ми зараз отримуємо таку кількість пропозицій на те мумійо. що ну! І кусочками по 3г, 5г. І в таблетках, і в капсулах, що я думала, що у вас його навалом. Правда, поставка медицини на Америку йде зі всіх республік колишнього Союзу, тому жиди в Нью-Йорку тягнуть то зі всюди. А взагалі, мумійо оригінально йде з Алтаю, Росія.
Хоча постарайтеся все таки пошукати. Мусить бути.
 
Оленка14Дата: Вівторок, 16/08/2011, 15:10 | Сообщение # 72
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 526
Статус: Offline
Дівчатка дуже дякую за поради!Дякую за підтримку! Мумійо як виявляється дефіцит: нема нігде. А замість гіпсу тепер можна накладати такий "зажим".Коштує в нас в аптеці в лікарні 400грн. Я купила. То хоч легше в тому випадку що ввечері розшнурую та роблю компреси і знов зашнуровую.Так що порада за живокіст мені якраз цінна,бо я роблю соляні. Зараз піде один з хлопців в аптеку! Дякую Вам дівчатка! flower flower flower
 
НаталіяДата: Вівторок, 16/08/2011, 15:19 | Сообщение # 73
Наталія
Віват кухар!!!
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 428
Статус: Offline
Рося, а які пропорції кореня живокосту і горілки(чи краще спирт)? book

 
PocяДата: Вівторок, 16/08/2011, 17:14 | Сообщение # 74
Pocя
шеф-повар
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 1052
Статус: Offline
Наталя, горілкою треба залити так. щоб закрило всю масу.Потім як настоїться зливаю і заливаю ще раз. Можна і спиртом але звичайно що розведеним.А можна і самогоночкою wink

 
оксанкаДата: Вівторок, 16/08/2011, 21:09 | Сообщение # 75
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Наталія, Тато мій бере корінь добре миє, ріже кусочками і накидає в літрову банку( для прикладу) і повністю під верх заливає самогонкою,а можна горілкою. Воно стає такого коричневого кольору, а чим довше настоюється то стає консистенції лікеру, густіє. І як вже Неля казала, можна використати настоянку, а корінь знову залити.
Quote (Оля)
Мусить бути

То так би пасувало, але в нас все що людям помагає, то відразу його нема. sad А Ви правильно кажете, багато кому треба то везуть знайомі з Росії.


 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Допомога. (Швидка допомога при потребі.)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024