В гості до Ірини
 Допомога. - Сторінка 7 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Допомога. (Швидка допомога при потребі.)
Допомога.
PoetkaДата: Середа, 07/03/2012, 15:56 | Сообщение # 91
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Дякую дівчата!!!!!!!!!!!

Я ОЛЯ!
 
КсюшаДата: Середа, 07/03/2012, 18:57 | Сообщение # 92
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
А мені в такому випадку допомагає 911,дзвоню до подруги в вона зразу приходиить мене лікувати,перцовочкою,на вечір грілку на повен ріст і на ранок як
,а потім після кружки кави як огірочок


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
оксанкаДата: Четвер, 08/03/2012, 11:48 | Сообщение # 93
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Ксюша)
вижатий лимон
,а потім після кружки кави як огірочок

як прочила то твоє повідомленнято так ржу що аж малий звернув увагу що з мамою шось сі діє biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin


 
оксанкаДата: Четвер, 08/03/2012, 11:53 | Сообщение # 94
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Pocя)
Мефанамінова к-та якраз дуже добре

Нам вона теж допомагає, і сама лікар нам рекомендувала. tongue Я волію мефенамінку випити, ніж там більше всякого різного.
Quote (Зоряна9810)
наша лікар заборонила нам пити мефенамінку

скільки лікарів стільки думок. навіть анальгіну пити неможна, але що наприклад мені робити коли в малого висока температура, коли йому тііільки аспірин+анальгін допомагає? То вже певно кожен сам більше знає чим йому лікуватися, головне щоб був ефект wink


 
PoetkaДата: Четвер, 08/03/2012, 14:04 | Сообщение # 95
Poetka
шеф-повар
Группа: Заблоковані
Сообщений: 1415
Статус: Offline
Quote (Ксюша)
А мені в такому випадку допомагає 911,дзвоню до подруги в вона зразу приходиить мене лікувати,перцовочкою,на вечір грілку на повен ріст і на ранок як вижатий лимон,а потім після кружки кави як огірочок

biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin Клас!


Я ОЛЯ!
 
оксанкаДата: Понеділок, 09/04/2012, 22:57 | Сообщение # 96
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Сьогодні мені мій масажист продав чим розтирав мені плече wink Ефект колосальний за три дні мені стало набаго легше. Купіть в аптеці настоянку з м’яти перцевої та настоянку стручкового перцю. З’єднайте і втирайте в місця де болить. Ефект протизапальний і зігріваючий.

 
КсюшаДата: Понеділок, 09/04/2012, 23:19 | Сообщение # 97
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
оксанка, я вже подумала щось дурне а то банальні ліки з аптеки,боже яка я не вихована.

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
оксанкаДата: Вівторок, 10/04/2012, 00:04 | Сообщение # 98
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Ксюша)
яка я не вихована.

Ти подумала в міру своєї розпущеності!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tongue tongue tongue tongue tongue


 
IraДата: Вівторок, 10/04/2012, 00:15 | Сообщение # 99
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
Quote (Ксюша)
яка я не вихована.

то ти дівчино після причастя і так думаєш biggrin biggrin biggrin biggrin ого на другий раз мушу з тобою довше посидіти biggrin biggrin biggrin wink tongue tongue


 
КсюшаДата: Вівторок, 10/04/2012, 09:02 | Сообщение # 100
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Ira, та без питань але тре ще доброго
для причастя,


Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
РоксоланаДата: Вівторок, 10/04/2012, 10:56 | Сообщение # 101
Роксолана
набираюсь досвіду
Группа: Заблоковані
Статус: Offline
Quote (оксанка)
Ефект протизапальний і зігріваючий.

А я знаю,що коли є запальний процес ,то його не можна гріти ні в якому разі.Бо може бути біда.І як тепер думати?


я трохи нерозумна!

Сообщение отредактировал Роксолана - Вівторок, 10/04/2012, 10:56
 
оксанкаДата: Середа, 02/05/2012, 22:40 | Сообщение # 102
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Quote (Роксолана)
.І як тепер думати?

а тепер я готова сказати що болі зовсім не чую,значить те що простіше спрацювало happy happy happy

Може хто стикався з проблемою підросткових вугрів? Користуємося Зениритом ефект чудовий, але дуже повільно зчезають темні плямки, де були більші вугрі


 
МарянаДата: Понеділок, 14/05/2012, 11:23 | Сообщение # 103
Віват кухар!!!
Группа: Заблоковані
Сообщений: 504
Статус: Offline
Дівчата порадьте, що робити - у мене сильно терпнуть руки, так що вночі спати не можу. Прокидаюся від болю, сідаю, опускаю руки донизу і сиджу кілька хвилин, але це допомагає десь на годину. А робити щось взагалі не можливо - от поки пишу повідомлення рука вже затерпла.

 
оксанкаДата: Понеділок, 14/05/2012, 12:51 | Сообщение # 104
оксанка
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5842
Статус: Offline
Маряна, тут ми вже не раз про таку проблему говорили,не треба чекати треба йти і перше перевірити хребет,по собі знаю це одна з причин

 
ЛесяДата: Понеділок, 14/05/2012, 13:57 | Сообщение # 105
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (Маряна)
Дівчата порадьте, що робити - у мене сильно терпнуть руки, так що вночі спати не можу

Впершу чергу потрібно сказати своєму гінекологу(наскільки я зрозуміла ти чекаєш на манюню?),а вже цей доктор порадить до кого звернутися.


 
Кулінарний форум » Я-Жінка » Наше здоров"я » Допомога. (Швидка допомога при потребі.)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024