В гості до Ірини
 Працюємо з мастикою та кремом - Сторінка 24 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Працюємо з мастикою та кремом (оформлення тортів)
Працюємо з мастикою та кремом
ir71Дата: Четвер, 03/02/2011, 10:00 | Сообщение # 346
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
http://www.ati.com.ua/kokosoviy-zhir_bbc_521519.html ось знайшла в Києві.Правда партія велика.Але це так для уяви про ціну

 
ЛесяДата: Субота, 05/02/2011, 15:30 | Сообщение # 347
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Вчилася робити пінетки.Дивіться що получилося

і ще одні


 
нeмаєтакоїДата: Субота, 05/02/2011, 15:37 | Сообщение # 348
Группа: Видалені





Гарненькі які!!!!!!! А що ти додавала в мастику що так блистять?
 
ЛесяДата: Субота, 05/02/2011, 15:45 | Сообщение # 349
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
А це я отримала посилочку з Хлебопечка.ру, кондурін,харчові фломастери,паперові формочки для кексів і цукрові шарики.Випробовувала кондурін на пінетках.

 
ir71Дата: Субота, 05/02/2011, 18:21 | Сообщение # 350
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Леся)
Дивіться що получилося

Боже!!!Яка краса!Такі манюні але такі симпотні!!!Лесю тобі РЕСПЕКТ!!!!МОЛОДЧИНКА!!!


 
ЛесяДата: Субота, 05/02/2011, 19:25 | Сообщение # 351
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Дякую,дякую,дякую.Думала що не вийдуть,а все получилося,навіть самій дивно. happy happy happy

 
PavlukДата: Субота, 05/02/2011, 20:40 | Сообщение # 352
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Леся, такі класні пінеточки groupjump молодець!!!

 
НаталонькаДата: Неділя, 06/02/2011, 23:15 | Сообщение # 353
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Дівчатка, які ж ви молодці, швидко вчитеся, ваші торти просто фантастичні. Ірина Ви чудовий вчитель.
Можна запитання від "чайника" - кондитерського - Хто працював з такою мастикою: згущене молоко+ сухе молоко + цукор пудра? яка вона в роботі, (мастика) чи не кришиться, не рветься. Можливо є якісь хитрості. Наперед дякую за відповідь
 
ir71Дата: Понеділок, 07/02/2011, 10:27 | Сообщение # 354
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Наталю,це молочна мастика.Вона дуже хороша в роботі.Нею добре обтягувати торти,вона еластична і добре ліпиться.Єдиний недолік-білого кольору не добєшся з нею ніколи.
Та скажу тобі,як людина яка перепробувала масу рецептів мастик-мастику треба відчути!Кожна майстриня вибирає свою мастику з якою їй легше працювати.Мені більше до вподоби мармишкова і шокомастика.Знаю людей,які признають і працюють лише з молочною.Треба все пробувати,Лише методом проб і помилок ти добєшся результату(якщо звісно є бажання навчитися)


 
НаталонькаДата: Понеділок, 07/02/2011, 14:50 | Сообщение # 355
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Ірина дуже дякую за оперативну відповідь на питання. Я робила і мармишкову і шокомастику, але завжди чогось їм не вистачає (не витачає в мене досвіду і вмінння, але я списую на мастіку) Надумала спробувати і молочн. Але уже декілька днів вивчаю твої майстер класи і сподіваюся, що з вашою допомогою знайду свою мастику, з якою буду творити курінарні дива.
Ще раз подивлюся майстер клас як зробити мармишкову мастику, - і іду вчитися, вчитися,і це раз вчитися. Дякую Ірина за настанови і підтримку.

Додано (07.02.2011, 14:50)
---------------------------------------------
Ірина, і ще таке питання. Які інструменти, на Вашу думку, для роботи з мастикою, - бажано мати початківцю? Щось я зовсім розгубилася переглядаючи все різноманіття, що нам пропонує інтернет.

 
ir71Дата: Понеділок, 07/02/2011, 14:59 | Сообщение # 356
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Наталю,пораджу тобі приглянути інструменти ОСЬ ТУТ.То є сайт для полімерної глини,але всі ці інструменти годяться для роботи з мастикою.Вибір великий і ціна чудова.До речі адміністратор теж дуже привітна людина і я робила вже на цьому сайті 6 замовлень.За три дня отримую свою посилку.Там гарні текстурні коврики(ОСЬ ТУТ),ножички(ОСЬ ТУТ) і ще багато чого потрібного для початку

А майстер класи у нас зараз в іншій темі.Та я буду відкривати їх лише для активних користувачів(тобто прийшла до нас людина і хоче все і відразу,а з нами подружитися треба,треба нам про себе розповісти,поділитися рецептами,по спілкуватися)Дорога відкрита для всіх,потрібно лише бажання і спілкування


 
мамцяДата: Понеділок, 07/02/2011, 16:02 | Сообщение # 357
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
Наталонька, я робила молочну мастику, вона вдалась мені з першого разу.Ця мастика дуже смачна, але от працювати з нею мені не вдалось, рвалась вона.

Оксана Я.
 
НаталонькаДата: Понеділок, 07/02/2011, 17:38 | Сообщение # 358
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Дякую дівчата за швидку і оперативну відповідь на мої питання. Наробила я зі своїм помічником мастики, вона і відпочити встигла. Тепер помічник спить, а я іду знову робити пробу пера. Може, що небуть тутнє і вийде. Ірино а майстер класів для новачків, так не вистачає. Я буду старатися, щоб з усіма Вами подружитися і отримати доступ до МК.
 
ir71Дата: Понеділок, 07/02/2011, 17:42 | Сообщение # 359
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Наталонька)
подружитися і отримати доступ до МК.

З радістю подружимося!


 
НаталонькаДата: Понеділок, 07/02/2011, 18:02 | Сообщение # 360
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Ірина, як Ви все встигаєте, і творити свої шедеври на кухні і давати поради, всім хто їх потребує, і доглядати за чоловічою частиною своєї родини, і незабувати, про себе - Ви дуже гарно виглядаєте!!!! (бачила на фото)
 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Працюємо з мастикою та кремом (оформлення тортів)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024