В гості до Ірини
 Працюємо з мастикою та кремом - Сторінка 4 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Працюємо з мастикою та кремом (оформлення тортів)
Працюємо з мастикою та кремом
ir71Дата: Понеділок, 03/05/2010, 18:56 | Сообщение # 46
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Оксанко,маршмелоу незаміниш нічим.Ще можна робити желатинову мастику але вона швидко сохне і нею торти не покриєш.Можна зробити ще шоколадну мастику але там теж потрібно маршмелоу.Думаю що ти просто не звертала увагу в магазинах на жувальний зефір "Лісова казка",В нас його повно то й думаю що вас теж має бути.Всі рецепти на першій сторінці теми.
Якщо вже ніде не знайдеш то можна просто покрити виріб кремом і прикрасити цукерками кольоровими під Маквіна.
Quote (мамця)
Де можна купити формочки та знаряддя праці до мастики?

Я все купляю в інтернет-магазинах.Якщо буде тобі цікаво то дам подання на ці магазини.


 
мамцяДата: Понеділок, 03/05/2010, 20:33 | Сообщение # 47
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
Іринко, буду дуже вдячна,якщо дасьте адреси цих магазинів.

Оксана Я.
 
ir71Дата: Понеділок, 03/05/2010, 20:47 | Сообщение # 48
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Оксанко.постараюся завтра написати всі силки.

 
ir71Дата: Понеділок, 03/05/2010, 21:34 | Сообщение # 49
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Оксано,ось знайшла

http://www.forward-ua.com/modules/catalog/i62l0m0ip93.html

http://www.vcook.com.ua/index.php?categoryID=50

http://tort-master.com.ua/

http://www.zolotoytrufel.com.ua/info.php?fl=kontakt

Це ті подання на магазини,де я купляла.Але треба писати їм на емейл,вони висалають прайси і тоді вибираєш,що тобі потрібно.Доставка швидка за 2-3 дня.А оплата різна.Та найбільше у мене було з Донецька,25грв,а так то від 12-18грв за посилку.


 
мамцяДата: Вівторок, 04/05/2010, 20:58 | Сообщение # 50
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
Дякую.Сьогодні знайшла маршмелоу,довольна як слон.А от з формочками,то проблема,тому буду замовляти,через інтернет.

Додано (04.05.2010, 20:58)
---------------------------------------------
Сьогодні пробувала робити розочки,трохи не вийшло,пудра була крупниста.Мастика липла до рук і розочки вийшли не акуратними.


Оксана Я.
 
ir71Дата: Середа, 05/05/2010, 11:23 | Сообщение # 51
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (мамця)
трохи не вийшло,пудра була крупниста.Мастика липла до рук і розочки вийшли не акуратними.

Оксанко,пудру треба брати дрібного помолу бо ще просіювати.А руки для початку можна трохи змастити маслом.А взагалі краще щоб мастика чуть липла,бо потім можна підсипати крохмалем,а як дасиш багато пудри то буде кришитися і вже важко буде виправити ситуацію.Пробуй,на практиці і навчишся.


 
мамцяДата: Середа, 05/05/2010, 20:21 | Сообщение # 52
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
Іринко,сьогодні ліпила,Кали,вони в мене дуже липли і мастика не засихала.Поставила я ті квіти в холодильник вони засохли,але дізналась,що має сохнути в кімнаті. Витягла з холодильника,а вони знову пливуть.Що я зробила не правильно?

Оксана Я.
 
ir71Дата: Середа, 05/05/2010, 20:29 | Сообщение # 53
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Ти додавала до мастики лимонну кислоту коли місила?Бо саме вона допомагає швидше сохнути

 
ir71Дата: Середа, 05/05/2010, 20:32 | Сообщение # 54
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Або інший варіант-замало пудри!Мастика вона як дріджове тісто,требаїї відчути.трохи має липнути але водночас і добре міситися.Оксано,я наступний раз зроблю для тебе майстер клас по тому як я роблю мастику,по кроково,поступово,щоб ти подивилася яка вона має бути.

 
мамцяДата: Четвер, 06/05/2010, 09:02 | Сообщение # 55
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
Дуже дякую.Я напевне за мало дала пудри.І в холодильник не ставила,а з теплою працювала.А може бути таке,що замало кислоти?

Додано (06.05.2010, 09:02)
---------------------------------------------
Кружка дуже гарна,моєму чоловіку б таку він у мене запеклий кавоман. biggrin


Оксана Я.
 
ir71Дата: Четвер, 06/05/2010, 11:58 | Сообщение # 56
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Оксано,в холодильник обовязково.Але кислотою теж не захоплюйся бо коли багато то не добре,так на кінчик ножа.

 
мамцяДата: П`ятниця, 07/05/2010, 16:50 | Сообщение # 57
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
Кислоти давала на кінчику ножа, значить мало пудри.

Додано (07.05.2010, 16:50)
---------------------------------------------
Дівчата, в неділю буду святкувати своє день народження.Торт сьогодні переклала масою.Але я не знаю коли покривати мастикою?Допоможіть.Яка мастика краща для покривання?


Оксана Я.
 
ir71Дата: Субота, 08/05/2010, 19:40 | Сообщение # 58
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Оксанко,наступний раз ,якщо тобі ось так треба терміново то запитуй в чаті,бо я лише сьогодні побачила твоє запитання.І як розумію,вже запізно для тебе.
Але відповім тобі на майбутьнє.Для покривання підходить лише мармелоу-мастика або шокомастика.Желатинова або цукрова потріскається і ти не зможеш добре нею покрити торт.А покривати треба після того як торт вирівняла кремом під мастику і він добре охолонув в холодильнику.Як покривати у нас на сайті є відео ось тут


 
мамцяДата: Понеділок, 10/05/2010, 12:25 | Сообщение # 59
шеф-повар
Группа: Своя людина
Сообщений: 701
Статус: Offline
Іринко, ти десь вчилася так гарно прикрашати торти, чи самоучка?

Оксана Я.
 
ir71Дата: Понеділок, 10/05/2010, 13:39 | Сообщение # 60
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (мамця)
ти десь вчилася так гарно прикрашати торти, чи самоучка?

Саме це друге-самоучка.Мій вчитель -інтернет!


 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Працюємо з мастикою та кремом (оформлення тортів)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024