В гості до Ірини
 Працюємо з мастикою та кремом - Сторінка 71 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Працюємо з мастикою та кремом (оформлення тортів)
Працюємо з мастикою та кремом
УлянкаДата: Вівторок, 12/04/2011, 11:20 | Сообщение # 1051
Віват кухар!!!
Группа: Відвідувач
Сообщений: 474
Статус: Offline
оксанка, вітаю з першим тортиком!!! Так гарненсенько оформлений!!!


s
 
ir71Дата: Вівторок, 12/04/2011, 12:03 | Сообщение # 1052
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Леся)
Ми тут що допомагати один одному хто чим може.

Молодчинка!!!!Дякую за чудові слова!!!!


 
УлянкаДата: Вівторок, 12/04/2011, 12:29 | Сообщение # 1053
Віват кухар!!!
Группа: Відвідувач
Сообщений: 474
Статус: Offline
Ось і я теж наважилась на торт з мастики, вчора зробила подарунок чоловікові на День народження. Прошу оцінити мою першу роботу, кажіть, що не так.




s
 
ЛесяДата: Вівторок, 12/04/2011, 13:12 | Сообщение # 1054
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Улянка,гарний,милий,ніжний тортик.Думаю що чоловіку твоєму сподобався.Як для першого то дуже ти постаралася.Тільки ти не ображайся,але я тобі напишу те що писала мені І Оксані наша Іруся.Щоб мастика була без отих дірочок і крупинок її треба добре вимісити а тоді покривати нею торт.Мої перші торти теж мають такі недоліки,але за порадою наших дівчат вже виходять кращі.
Ти молодець що наважилася,це дуже цівава і творча робота.


 
ir71Дата: Вівторок, 12/04/2011, 13:20 | Сообщение # 1055
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Улянка, я тішуся що нас стає більше,що ви хочете вчитися і результат на лице.Перший торт завжди запамятовується на довго.Ти постаралася і все получилося!!!Недоліки є,ще звичайно треба працювати але й успіхи видно.Розочки і листочки гарно вийшли.Ось тільки на наступний раз трохи більше відтіняй листочки бо таких світлих у природі не буває.Та й воно миліше оку,коли листя темне.Дизайн чудовий,смак відмінний.Єдине що хочу відзначити -то трохи краще треба вирівнювати масляним кремом.Та ти ще навчишся.А так все дуже гарно!Молодець!!!!!

А розріз нам показати????


 
УлянкаДата: Вівторок, 12/04/2011, 13:44 | Сообщение # 1056
Віват кухар!!!
Группа: Відвідувач
Сообщений: 474
Статус: Offline
ir71, Леся, Дякую за зауваження і за приємні слова. :flower:Коли витягнула з холодильника мастику, була досить тверда, так у всіх? Хочу сказати, що вимішувати мастику було дуже-дуже важко, незнаю чи так має бути? Але чим більше місила, вона ставала м"якішою, напевно від тепла рук.

s
 
ir71Дата: Вівторок, 12/04/2011, 13:53 | Сообщение # 1057
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Улянка)
Коли витягнула з холодильника мастику, була досить тверда, так у всіх?

Так і я щоб не чекати поки вона загріється і змякне ,ставлю на кілька секунд у Мх а далі розминаю руками до мягкості.А щоб не прилипала до рук то підсипай пудрою.


 
ЛесяДата: Вівторок, 12/04/2011, 13:54 | Сообщение # 1058
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Quote (Улянка)
була досить тверда, так у всіх?

Так у всіх.Але я завжди витягую її з холодильника скоріше,вона трохи відходить.І чим довше місиш тим вона краща і мякша.


 
УлянкаДата: Вівторок, 12/04/2011, 14:02 | Сообщение # 1059
Віват кухар!!!
Группа: Відвідувач
Сообщений: 474
Статус: Offline
Леся, ir71, Дякую за відповідь. Ще маю питання. От покрила торт мастикою і можна пофарбувати розбавленим харчовим барвником. Чи може якось її пофарбувати під час готування(самої мастики)?

s
 
ЛесяДата: Вівторок, 12/04/2011, 14:26 | Сообщение # 1060
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Я додаю барвник у мармишки після того як виймаю з мікрохильовки.А ще читала на хлібопічці що мастику можна з холодильника поставити трошки у теплу воду разом із кульочком,але щоб кульок не був дірявий.Я так пробувала і справді легше розминати мастику.

 
УлянкаДата: Вівторок, 12/04/2011, 14:36 | Сообщение # 1061
Віват кухар!!!
Группа: Відвідувач
Сообщений: 474
Статус: Offline
Леся, додаєш барвник сухий чи розведений горлкою?

s
 
Зоряна9810Дата: Вівторок, 12/04/2011, 14:57 | Сообщение # 1062
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Улянка, гарний тортик.
Quote (ir71)
Перший торт завжди запамятовується на довго
це правдиві слова, запамятай Улянко їх. Перший тортик завжди будеш памятати, бо він перший, бо поки до нього приступила, особисто я перерила весь напевно інтернет, перепсула купа мастики і пудри, засиджувалась до ночі на кухні поки наліпила трояндочок...


 
Зоряна9810Дата: Вівторок, 12/04/2011, 14:58 | Сообщение # 1063
Зоряна9810
найкращі кондитери
Группа: Заблоковані
Сообщений: 5226
Статус: Offline
Quote (Улянка)
додаєш барвник сухий чи розведений горлкою?
я особисто розводжу барвник в мастиці лимонним соком, сиплю ьарвник а на нього капаю пару капель соку, і вимішую


 
ir71Дата: Вівторок, 12/04/2011, 15:06 | Сообщение # 1064
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Улянка)
От покрила торт мастикою і можна пофарбувати розбавленим харчовим барвником.

Краще звичайно додавати розведений у горілці барвник при замісі мастики,але інколи коли треба добитися яскравого кольору то я фарбую зверху торти звичайною мочалкою(паралоном) Мочаю у фарбу і легкими дотиками навожу красу.


 
Оленка14Дата: Вівторок, 12/04/2011, 15:20 | Сообщение # 1065
шеф-повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 526
Статус: Offline
Уляна гарний тортик! Молодець! Саме основне є початок! А далі....буде ще і ще! smile smile smile
 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Працюємо з мастикою та кремом (оформлення тортів)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024