В гості до Ірини
 Поради господиням по кулінарії - Сторінка 12 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Кулінарні хитрості » Поради господиням по кулінарії (Кулінарні поради з нету і наших форумчан.)
Поради господиням по кулінарії
jylia1988Дата: Вівторок, 27/01/2015, 00:33 | Сообщение # 166
Гурман
Группа: файна газдиня
Сообщений: 106
Статус: Offline
юся, Вигляд шикарний! я б спробувала такий сформувати, але треба мати рецепт таких білого і червоного бісквітів..,??!?!?! Треба погратися з таким! Дякую)
 
ira7912Дата: Вівторок, 27/01/2015, 10:54 | Сообщение # 167
кулінар
Группа: Своя людина
Сообщений: 52
Статус: Offline
юся, мені також сподобалась ця ідея... може і спробую щось таке зробити на день Валентина, мій чоловік також великий солодко їжка podmigivaniya-118

Додано (27/01/2015, 10:54)
---------------------------------------------
але скільки в вас тут гарних порад... тут можна застрягнути на довго щоб все прочитати і осмислити!!! zdivuvannja
а багато з них я навіть не чула, тепер можна вчитися по новому)))

 
юсяДата: Середа, 28/01/2015, 19:00 | Сообщение # 168
юся
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 227
Статус: Offline
Прикрепления: 6473646.jpg (59.9 Kb)


Якщо план "А" не спрацював, у тебе є ще 33 букви, щоб спробувати.
 
rukodelkaДата: Четвер, 05/02/2015, 01:14 | Сообщение # 169
повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 153
Статус: Offline
юсяda-38
 
юсяДата: Неділя, 08/02/2015, 12:40 | Сообщение # 170
юся
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 227
Статус: Offline
Прикрепления: 3784029.jpg (53.9 Kb) · 1343668.jpg (73.0 Kb) · 8799177.jpg (61.9 Kb)


Якщо план "А" не спрацював, у тебе є ще 33 букви, щоб спробувати.
 
КсюшаДата: Неділя, 08/02/2015, 16:53 | Сообщение # 171
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
юся, я такі теж вирубки пробувала робити,скажу чесно всі руки порізала,і не рада була експерименту бо різала ,як куди, то патім замовила і не морочила собі голову,а ще вони дуже гнучкі один раз притиснула своєю рукою і вже з дзвунки був кружечок.Хіба якщо дати профі це зробити то буде добре я не могла ніяк то загнути щоб воно трималось,одним словом у мене руки не до такої справи.

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
rukodelkaДата: Четвер, 12/02/2015, 09:32 | Сообщение # 172
повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 153
Статус: Offline
Дівчата,привіт.Я теж хочу дати поради.Ви любите деруни?Я люблю...ммм,і мої всі люблять.Але деруни я люблю терти на терці,а не в комбайні.Одного разу мені порадили купити терку таку пластмасову,що маленьким діткам терти яблучка.Я послухала-деруни виходять суперові.Такі пухкенькі!Фото тертки можу зробити.
 
СашаДата: Четвер, 12/02/2015, 12:37 | Сообщение # 173
Саша
Гурман
Группа: файна газдиня
Сообщений: 139
Статус: Offline
Цитата rukodelka ()
.Такі пухкенькі
А нам смакують не м"якенькі і пухкі а навпаки хрусткі. Стараюсь навіть коли їх жарю не складати один на другий щоб не парились. Тоді вони вистигають кожен окремо і хрустять. До нас приходять поїсти наших дерунів.
Справа смаку. Кожен  має свої вподобання.


Я - Марійка.
 
юсяДата: Четвер, 12/02/2015, 13:02 | Сообщение # 174
юся
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 227
Статус: Offline
Цитата Саша ()
Справа смаку. Кожен  має свої вподобання.
це точно!
Я роблю деруни теж хрусткі і на комбайні......

Я один раз спробувала натерти , всі пальці потерті були, тож щоразу коли це робить комбайн , дякую тому , хто придумав такого пімічника і цим так полегшив , і так важку роботу жінки.. obyatiya-87


Якщо план "А" не спрацював, у тебе є ще 33 букви, щоб спробувати.
 
КсюшаДата: Четвер, 12/02/2015, 15:06 | Сообщение # 175
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
У нас теж люблять хрусткі деруни з маселком і сметанкою.Теж тру в комбайні,вже якось терко відійшло у мене на задній план

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
IraДата: Четвер, 12/02/2015, 16:58 | Сообщение # 176
найкращі кондитери
Группа: Любитель солодкого!
Сообщений: 2704
Статус: Offline
І я додам пару копійок щодо дерунів....на мою думку великої різниці на чому терти немає все залежить від вас самих . А от щоб картопля непочорніла , мені колись порадили втирати спочатку цибулину а тоді вже картоплю.   У моїй сімї дерунів нелюблять, так що готую я їх вкрай рідко .....це тому що нароботі непереставала смажити ті деруни...за день булоі по30 порцій.

 
КсюшаДата: Четвер, 12/02/2015, 20:02 | Сообщение # 177
Ксюша
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 4630
Статус: Offline
Я знаю, щоб не чорніла картопля дати 1-2 ложки сметани,кефіру чи молока ,навіть якщо не пожарила все в один захід, то не чорніє.Я так постійно роблю.

Не надо злить глупую маленькую блондинку,она может оказаться умной стервой с двумя высшими образованиями
 
rukodelkaДата: Субота, 14/02/2015, 01:29 | Сообщение # 178
повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 153
Статус: Offline
юся, тоді ця тертка точно не для тебе,бо вона хоч пластмасова але дуже гостра.
Звичайно у кожного свої смаки.У мене в комбайні ця терочка що на деруни дуже дрібнесенька,через це вони не такі смачні.
А щоб картопля не чорніла я теж додаю ложку сметани.А інколи,як готую швидше ,а смажу пізніше,то засипаю тоненьким шаром борошна,картопля не потемніє.

Додано (14/02/2015, 01:29)
---------------------------------------------
юся, дякую тобі за підказочку.Я про формочки,але я використала таку баночку для насадки для мішка.Пекла пряники і дуже хотіла айсінгом помалювати і немала такої тоненької насадки,от і згадала про тебе і твої формочки )))

 
ЛесяДата: Субота, 14/02/2015, 10:08 | Сообщение # 179
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Цитата Саша ()
А нам смакують не м"якенькі і пухкі а навпаки хрусткі. Стараюсь навіть коли їх жарю не складати один на другий щоб не парились. Тоді вони вистигають кожен окремо і хрустять. До нас приходять поїсти наших дерунів. Справа смаку. Кожен  має свої вподобання
У нас аналогічно,чоловік відразу із жару пилу забирає і гамкає.потім мені він смажить і моя черга їх наминати smehs-260
Ми тремо у камбайні але там терко таке саміське як у ручній,мала колись інше то там було недобре,а це супер


 
юсяДата: Субота, 28/02/2015, 23:25 | Сообщение # 180
юся
повар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 227
Статус: Offline
Саморобна структура або прожилинки пелюсток від Larissa з сайту familieto.... класна ідея, так як все не купиш, тай ціни зараз кусаються . Автор ідеї запевняє ,що можна викласти і цеглинки , та інші текстури))
$IMAGE1$$IMAGE2$$IMAGE3$$IMAGE4$$IMAGE5$


Якщо план "А" не спрацював, у тебе є ще 33 букви, щоб спробувати.
 
Кулінарний форум » Напиши свій рецепт » Кулінарні хитрості » Поради господиням по кулінарії (Кулінарні поради з нету і наших форумчан.)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024