В гості до Ірини
 Працюємо з мастикою та кремом - Сторінка 27 - Кулінарний форум
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Модератор форуму: Зоряна9810  
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Працюємо з мастикою та кремом (оформлення тортів)
Працюємо з мастикою та кремом
ЛесяДата: Четвер, 10/02/2011, 11:32 | Сообщение # 391
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Наталонька, можливо тобі ці рецепти сподобаються http://www.lisovakazka.com.ua/ru/mastika/receipts.php

 
ir71Дата: Четвер, 10/02/2011, 15:17 | Сообщение # 392
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Леся)
можливо тобі ці рецепти сподобаються http://www.lisovakazka.com.ua/ru/mastika/receipts.php

О!!!Так так,я сама шукала цей сайт щоб рецепти написати.Лесю,ти мене випередила.Молодчинка,що так швидко знайшла.


 
НаталонькаДата: Четвер, 10/02/2011, 18:08 | Сообщение # 393
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Таня, Леся, Ірина, дякую, за швидкі, змістовні відповіді на мої питання, чайника. Я уже скільки продуктів перевила, на свої кулінарні експеременти,- добре, що мастика смачна і її з задоволенням їдять мої хлопці.
 
ir71Дата: Четвер, 10/02/2011, 20:00 | Сообщение # 394
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Наталонька)
мастика смачна і її з задоволенням їдять мої хлопці.

У мене теж так було спочатку а зараз все...проїлася.Навіть запаху не виносять як я її розігріваю у мікрохвильовці biggrin


 
НаталонькаДата: П`ятниця, 11/02/2011, 12:24 | Сообщение # 395
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Ірина підкажіть будь ласка із якої кількості жувальльного зефіру і шоколаду, потрібно приготувати мастику, на торт - торбу. Розумію, що це буде залежати від розміру торта, але я профан, у цій справі ніяк не можу зорієнтуватися.
 
ir71Дата: П`ятниця, 11/02/2011, 13:02 | Сообщение # 396
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Мені на 2-2.300кг торта вистарчає 200грм зефіру та 100гр шоколаду

 
НаталонькаДата: П`ятниця, 11/02/2011, 19:13 | Сообщение # 397
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Ірина Дякую за відповідь. Виникло у мене питання, щодо кандуріну. На скільки я розумію, це кольоровий порошок, і саме він створює такий блиск на тортах.
Може придбати якісь 1-2 універсальні кольори наприклад срібний , чи золотий, і пробувати, що з того буде? Чи для початку наводити красу на тортах перевіреним способом - горілкою.
 
ir71Дата: П`ятниця, 11/02/2011, 21:31 | Сообщение # 398
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Наталю,ти хочеш все і образу.Не спіши!!!!Спочатку навчися добре замішувати мастику,щоб була однорідна без крупинок,без дирочок(пор).Навчися рівно покривати торти,а тоді вже думай про кандурін.Повір мені,якщо торт буде рівнесенько покритий,то він вже буде "милий оку" і без кандуріна.

 
НаталонькаДата: Субота, 12/02/2011, 14:13 | Сообщение # 399
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Іра, дякую за практичу, пораду мудрої жінки. Я уже намилися його купляти, переглядала ціни в інтернеті. Тепер відкладу покупку, може куплю, щось потрібніше.

Додано (12.02.2011, 14:13)
---------------------------------------------
Ірина, доброго дня у мене питання, щодо крему під мастику. Підкажіть будь ласка рецепт, і скільки крему потрібно, щоб вирівняти рівненько торт??
Ірина і ще питання, який потрібен шпатель для вирівнювання крему під мастику. Переглядала, на одному сайті, там шпателів багато і гнучкі і просто шпателі, а який має бути не знаю. Ірина вибачне за такі смішні питання.

 
ir71Дата: Субота, 12/02/2011, 14:36 | Сообщение # 400
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Quote (Наталонька)
Підкажіть будь ласка рецепт, і скільки крему потрібно, щоб вирівняти рівненько торт??
Торт торту не рівний,тобто є різні розміри тортів.Мені на 2-2.5 кг торт вистарчає крему з пачки масла.
ОСЬ ТУТ чудовий крем для того щоб навчитися вирівнювати торти.Він ідеально тримає форму і під мастику саме те що треба

Quote (Наталонька)
Переглядала, на одному сайті, там шпателів багато і гнучкі і просто шпателі, а який має бути не знаю.

Я не знаю який має бути правильним,швидше за все той з яким зручно працювати.В принципі має бути мінімум зо два шпателя-менший і більший.Я маю лише один і з самого початку ним вчилася вирівнювати.Про інший і не мрію бо саме він мене слухаєтьс(то навіщо міняти)як ніхто інший.
Ось у мене такий
Прикрепления: 4269343.jpg (1.4 Kb)


 
НаталонькаДата: Субота, 12/02/2011, 16:09 | Сообщение # 401
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 625
Статус: Offline
Ірина, дякую, за Ваше терпіння і бажання, відповідата на всі питання, що виникають в процесі навчання.
 
PavlukДата: Неділя, 13/02/2011, 00:47 | Сообщение # 402
шеф-повар
Группа: Відвідувач
Сообщений: 1650
Статус: Offline
Наталонька, ті питання виникають у всіх. Тому, не переживай, ми тут всі задаємо питаннячка. wacko
А я сьогодні з тортиками: цей хлопчику на 1 рочок. Мама того малятка хотіла снігову гірку, і ось що получилося.


А другий - для племінниці. Часу вигадувати щось особливе не було, тому получилась така "Косметичка" (коробочка):


 
ксеніяДата: Неділя, 13/02/2011, 01:39 | Сообщение # 403
кулінар
Группа: файна газдиня
Сообщений: 99
Статус: Offline
Pavluk, краса дуже гарні!!!
 
ir71Дата: Неділя, 13/02/2011, 09:21 | Сообщение # 404
ir71
адмін
Группа: Администраторы
Сообщений: 7696
Статус: Offline
Таня, цікава ідейка з гіркою.Мені сподобався твій тортик.Гарно,акуратно.Єдине що б змінила то складки внизу з мастики не робила б.Може просто якось загнути під низ lumped але я так роздумую,а ти не переймайся бо тортик справді good :good: good
Другий теж нічого.Кришка рівненька,як під лінійку applause Молодчинка,що показуєш нам свої роботи.Дуже добре що ти в нас є!!!!! cranky


 
ЛесяДата: Неділя, 13/02/2011, 09:55 | Сообщение # 405
Леся
найкращі кондитери
Группа: Ясне Сонечко
Сообщений: 5387
Статус: Offline
Таня! НовІ види прикрашання тортів?Мені сподобалося,візьму і собі на замітку. applause applause applause

 
Кулінарний форум » Прикрашання тортів. » Все що потрібно для того щоб вміти прикрасити торт » Працюємо з мастикою та кремом (оформлення тортів)
Пошук:


Copyright MyCorp © 2024